10 goli w ostatnim sparingu

W sobotę piątek Chemika Moderatora Bydgoszcz rozegrali ostatni mecz sparingowy przed startem rozgrywek ligowych. Podopieczni Piotra Gruszki wygrali 10:0 z LKS-em Dąbrowa Chełmińska.

Bydgoszczanie już po siedmiu minutach prowadzili 2:0. Do przerwy dołożyli jeszcze jedną bramkę, a po zmianie stron zdobyli aż siedem. Hattrickiem popisał się Paweł Michalski z rocznika 2002, który rozpoczął mecz w wyjściowym składzie.

Chemik Moderator Bydgoszcz - LKS Dąbrowa Chełmińska 10:0
bramki: Michalski 3', 55', 57', Kawałek 7' Kacprzak 36', Kot 50', Pieczyński 64', Maziarz 75', Kardasz 87', Miłek 88'

Chemik Moderator: Laskowski (75’ Marcinkowski) - Chojnacki (60’ Kardasz), Czyżewski (60’ Frelichowski), Adamenko (75’ Czyżewski), Włosiński (60’ Goździkowski), Rysiewski (75’ Chojnacki), Maziarz, Miłek (30’ Kacprzak), Kot (60’ Miłek), Kawałek (60’ Serafin), Michalski P. (60’ Pieczyński).