BBO - wygrajmy razem raz jeszcze!

Od 1 października trwa kolejna edycja Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Zadania, które uzyskają największą liczbę głosów mieszkańców zostaną wprowadzone do budżetu Miasta i zrealizowane w 2019 roku. Jednym ze zgłoszonych projektów jest Osiedlowy Park Sportowy na Wyżynach (projekt nr 211) zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie naszego klubu.

Głosowanie jest bardzo proste. Najłatwiej oddać głos poprzez aplikację internetową. Zajmuje to około minuty. Papierowe karty do głosowania są dostępne w recepcji klubu. Głosowanie trwa do 31 października.

Jak głosować przez Internet?

1) Wchodzimy na stronę www.bydgoszcz.pl/bbo

2) Niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, peselu oraz numeru telefonu lub adresu e-mail (wszystkie dane przekazujemy Urzędowi Miasta Bydgoszczy tylko na potrzeby głosowania)

3) Wybieramy PROJEKTY OSIEDLOWE -> WYŻYNY; projekt nr 211 Osiedlowy Park Sportowy

Serdecznie zachęcamy do głosowania na Osiedlowy Park Sportowy na Wyżynach. W ramach tego projektu pojawi się infrastruktura, która ułatwi treningi naszym zespołom. Prosimy również o przekonanie najbliższych do oddania głosu na nasz projekt. Przypominamy, że w latach poprzednich, w ramach BBO, udało nam się wyremontować jedną z trybun na stadionie głównym oraz wybudować ogólnodostępny plac zabaw na terenie klubu. Nasz projekt Centrum Rekreacyjno-Sportowe wygrał również w głosowaniu, które odbyło się w czerwcu i lipcu br. i będzie realizowany w niedalekiej przyszłości. Razem możemy więcej!