Byliśmy zdecydowanie lepsi! Wypowiedzi pomeczowe graczy Chemika Moderatora

Byliśmy o wiele lepsi. Taki wniosek można wysunąć nie tylko z samej gry Chemika w sobotnim meczu z Wierzycą Pelplin, ale też za sprawą wypowiedzi naszych zawodników. Po sobotniej wygranej przepytaliśmy Pawła Olszewskiego i Wojciecha Mielcarka, którzy odcisnęli piętno na grze ofensywnej chemików.

Paweł Olszewski, który popisał się dwiema asystami przy bramkach swoich kolegów, nie ukrywał, że chemicy zasłużyli na zwycięstwo: - Cieszę się po prostu, że wygraliśmy. Szkoda dwóch straconych bramek, gdyż byliśmy dużo lepsi. Szkoda takich błędów, bo mogliśmy wygrać jeszcze wyżej - oceniał na gorąco Olszewski.

Pomocnika Chemika uważa, że mimo straconych bramek gracze z Pelplina niczym nie zaskoczyli: - Wierzyca była dużo słabsza i tak naprawdę wynik powinien być dużo wyższy.

Podobne zdanie na temat meczu ma Wojciech Mielcarek, zdobywca dwóch bramek. - Byliśmy bardzo dobrze przygotowani na naszego przeciwnika. Wiedzieliśmy, jakie są ich główne zalety i wady. Cieszymy się, że koniec końców dowieźliśmy te 3:2 do końca i 3 punkty pozostają w Bydgoszczy. Były momenty lepsze, gorsze, jednak cieszymy się z tej wygranej - analizował po ostatnim gwizdku pomocnik Chemika. "Mielcar" pochwalił także całą drużynę: - Myślę, że z trybun było widać, że po prostu chcieliśmy wygrać. Mamy swoje cele do końca sezonu. Jeden za drugiego walczy, biega. Brakowało czasem koncentracji, ale cieszymy się, że dowieźliśmy to zwycięstwo do końca - mówił Mielcarek.

Strzelec dwóch bramek zdradził, że myśli już także o środowym spotkaniu Okręgowego Finału Pucharu Polski z Wierzycą Pelplin: - Mamy to już z tyłu głowy. Zapowiada się doskonałe spotkanie o świetnej godzinie - mówił Mielcarek. 

Nie pozostaje więc nic innego jak dołączyć się do zaproszenia na środowy mecz, który zostanie rozegrany przy sztucznym oświetleniu w najbliższą środę, 12 czerwca o godzinie 19:49. Bądźcie tego dnia razem z nami!