Chemik Cup dla rocznika 2007 za nami!

W sobotę, 7 lutego młodzi piłkarze akademii Chemika Moderatora Bydgoszcz z rocznika 2007 wystąpili w turnieju Chemik Cup.

W zawodach, odbywających się w hali Chemika, wzięło udział osiem zespołów z sześciu klubów. Najlepsi okazali się chłopcy z Chemika I, którzy w finale pokonali 2:1 Zawiszę I. Podium uzupełnił Zawisza II, który po rzutach karnych pokonał Wisełkę Solec Kujawski. Kolejne były Chemik II, Polonia, Brda i Start Pruszcz.

Obok turnieju głównego odbył się też miniturniej 2x2, w którym zwyciężył Zawisza przed Chemikiem I i Chemikiem II.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano zawodnika Chemika I Jakuba Michałowskiego. Najlepszym zawodnikiem został Uba Arunsi (Wisełka), a królem strzelców - Mikołaj Kikiel.