Grzegorz Adamski: Trzeci gol podciął rywalom skrzydła

W niedzielnym meczu Ligi Makroregionalnej U19 piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz wygrali na wyjeździe z AP Reissa Poznań 6:0. Dwie bramki zdobył Grzegorz Adamski.

- Mecz, wbrew temu co mogłoby się wydawać, nie należał do najłatwiejszych. Pierwsza połowa była dość wyrównana, lecz to nam udało się zdobyć dwie bramki. Od początku drugiej połowy nasi rywale starali się przycisnąć, ale szybko strzelony trzeci gol podciął im skrzydła i to my już do końca spotkania kontrolowaliśmy mecz - opisuje Adamski.

- Na pewno nie było tak, że wychodząc na boisko spodziewaliśmy się, że uda nam się strzelić tyle goli, ale byliśmy przygotowani na każdy scenariusz. Wydaje mi się, że kluczowe dla tego spotkania było nasze przygotowanie mentalne oraz skuteczność, z którą mieliśmy ostatnimi czasy problem. Mimo wysokiego zwycięstwa nie wybiegamy myślami daleko w przyszłość i koncentrujemy się na najbliższym meczu z Bałtykiem, w którym zrobimy wszystko, aby zdobyć kolejne trzy punkty i podtrzymać dobrą passę - mówi napastnik.

Kolejny mecz w lidze makroregionalnej podopieczni Wiktora Osińskiego rozegrają w niedzielę, 14 marca. Zmierzą się na wyjeździe z Bałtykiem Gdynia.