Informacje transferowe

Gracjan Fabiszewski, Adrian Włosiński, Szymon Babiarz i Patryk Nowak znaleźli nowe kluby. Wszyscy odeszli z Chemika Moderatora na zasadzie transferu definitywnego.

Gracjan Fabiszewski od kilku tygodni trenował z Unią Janikowo. W ostatnich dniach został sfinalizowany jego transfer do beniaminka III ligi. W rundzie wiosennej występował w Legii Chełmża. Wcześniej zagrał w 21 meczach ligowych Chemika.

W Janikowie występował będzie także Szymon Babiarz. W ostatnim sezonie grał w Pogoni Mogilno. Z tym zespołem rozpoczął przygotowania do nowych rozgrywek, ale w sparingu z Unią zaprezentował się na tyle dobrze, że przekonał do siebie działaczy z Janikowa. W Chemiku grał w latach 2016-2018. Wystąpił w 42 meczach i zdobył 3 bramki.

Patryk Nowak był w poprzednim sezonie wypożyczony do Unii Solec Kujawski. Wcześniej zagrał w barwach Chemika 82 razy i strzelił 9 goli. Od nowego sezonu będzie piłkarzem Pomorzanina Serock. W tym samym klubie będzie grał Adrian Włosiński, który był do Serocka wypożyczony w poprzednim sezonie.  W Chemiku wystąpił 5 razy.

Wszystkim dziękujemy za występy w barwach Chemika!