Koniec wypożyczeń jedenastu zawodników

W rundzie wiosennej 11 zawodników naszego klubu było wypożyczonych do innych zespołów występujących w IV lidze, klasie okręgowej i A klasie.

Z dniem 30 czerwca zakończyły się wypożyczenia piłkarzy Chemika Moderatora Bydgoszcz do innych klubów. Są to: Gracjan Fabiszewski (Legia Chełmża), Gracjan Żeglarski (BKS Bydgoszcz), Kamil Bagniewski (BKS Bydgoszcz), Radosław Mik (Pomorzanin Serock), Wiktor Dąbek (Polonia Bydgoszcz), Martin Romanek (Unia Janikowo), Szymon Babiarz (Pogoń Mogilno), Jakub Bagiński (Noteć Łabiszyn), Mariusz Tatera (BKS Bydgoszcz), Patryk Nowak (Unia Solec Kujawski) i Kacper Bańka (LKS Dąbrowa Chełmińska).

Od 1 lipca piłkarze znów są zawodnikami Chemika. W najbliższym czasie wyjaśni się, czy w nowym sezonie będą reprezentować barwy naszego klubu.