LIVE: Chemik Moderator -  Lech II Poznań

W sobotę piłkarze  Chemika Moderatora zagrają z  Lechem II Poznań w  meczu 10. kolejki III  ligi. Zapraszamy na relację live.

Relacja  nie odświeża się automatycznie. Prosimy klikać  F5 lub TUTAJ.

CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ - LECH II POZNAŃ 1:3
bramka: Maciej Kot 38' - Hubert Sobol 51', 54', 57'

Chemik: Fabiszewski - Kacprzak, Więckowski,  Frasz, Włosiński - Maziarz, Osiński - Kot, Mielcarek, Miłek - Kawałek.

Lech II: Szymański - Dudka, Norkowski, Bartkowiak (46' Kołodziej), Marchwiński (46' Kaczmarek), Sobol, Zalewski, Kryg, Nawrocki, Kaczmarek, Pawlicki.

90' Koniec meczu.

87' Mielcarek uderzył z rzutu wolnego. Trochę niżej i byłoby okienko.

78'  Zmiana w Lechu - Maćkowiak za Kryga.

75'  Prejs za Kawałka.

74'  Chemicy jeszcze próbują.

71' Dwie zmiany w Chemiku w krótkim odstępie czasu. Obraz gry mają zmienić Siekirka i Czajka. Na ławce są już Więckowski i Miłek.

62'  Zmiany w obu zespołach: Janicki i Friske są już na boisku, opuścili je Norkowski i Kot.

58' Żółtymi kartkami napomniani Maziarz i rezerwowy Paweł Laskowski. Obaj za protesty.

57'  Lech prowadzi już 3:1, ale na boisku ogromne kontrowersje. Chemik ruszył z  groźna akcją i po starciu z bramkarzem jeden z bydgoszczan padł w polu karny. Sędzia nie odgwizdał jedenastki i pozwolił kontynuować grę. Lech wyszedł z kontrą i Hubert Sobol strzelił na 3:1

54' Ogromne zamieszanie w polu karnym Chemika i Lech prowadzi już 2:1. Do siatki ponownie trafia Sobol.

51'  Lech dobrze zaczął tę połowę i wyrównuje. Bramkę na 1:1 zdobywa Hubert Sobol, który oddał mocny strzał z pola karnego.

46'  Akcja lechitów zakończona bardzo mocnym - równie mocno niecelnym - strzałem z dystansu.

46' Początek II polowy. W Lechu II dwie zmiany: na boisku pojawili się Krzysztof Kołodziej i Tomasz Kaczmarek, a nie zagrają już dziś Bartosz Bartkowiak, Filip Marchwiński.

45' Przerwa

45' Kolejny groźny kontratak Chemika. Tym razem Kot obok bramki.

45' Groźna kontra Chemika przerwana. Po chwili  Adam Kacprzak odbiera piłkę na połowie Lecha i decyduje się na strzał po ziemi. Piłka trafia w ręce bramkarza.

38'  GOL dla Chemika! Maciej Kot! Chemik Moderator Bydgoszcz - Lech II Poznań 1:0
Zasłużyli chemicy na tego gola. Szybka akcja, piłka trafia do Macieja Kota, który przed polem karnym zwodzi obrońcę i strzałem w róg bramki pokonuje bramkarza.

38' Ładna akcja Miłka i Włosińskiego zakończona dośrodkowaniem tego pierwszego. Ofiarnie interweniował bramkarz, przecinając podanie.

34' Lech nie oddał jeszcze groźnego strzału na bramkę Fabiszewskiego.  Bydgoski bramkarz dwa razy dobrze interweniował na przedpolu, a raz sytuację w ostatniej chwili uratował Więckowski.

33' Szybki atak chemików. Piłkę prowadził Mielcarek, minął kilka rywali, ale na 20. metrze zdecydował się na strzał, po którym piłka poleciała prosto w ręce bramkarza.

24' Żółtą kartką za faul napomniany Daniel Włosiński.

23' Długa akcja Chemika. Gdy już wydawało się, że nic z niej nie będzie, Adam  Kacprzak oddał strzał z dystansu.  Niecelny, ale nagrodzony brawami.

13' Ładnie gra na razie Chemik. Widać, że bydgoszczanie liczą na dobrą rezultat, bo w niczym nie ustępują lechitom.

6' Ale Daniel  Włosiński zakręcił dwa  razy Dariuszem Dudką. W porę zainterweniował na przedpolu bramkarz.

5' Na  razie częściej przy piłce  utrzymuje się Chemik.