LIVE: Chemik Moderator - Wierzyca Pelplin

W sobotę w meczu 33. kolejki III ligi piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zagrają z Wierzycą Pelplin. Zapraszamy na relację live z tego meczu.

[Strona nie odświeża się automatycznie. Prosimy klikać F5 albo TUTAJ]

CHEMIK MODERATOR - WIERZYCA PELPLIN 3:2

Bramki: Dawid Janicki 19', Wojciech Mielcarek 20', 68' - Mateusz Kaczmarek 62' Kuba Binerowski 76'

Chemik: Laskowski - Chojnacki, Adamenko, Czajka, Kacprzak (Włosiński 73') - Śmietanko, Maziarz, Olszewski (Siekirka 65'), Mielcarek, Kot (Sapa 82') - Janicki (Osiński 79')

Wierzyca: Moczadło (Czapiewski 73') - Regulski, Stawikowski, Manuszewski, Danowski (Kaczmarek 32') - Racki, Karczewski (Gdaniec 73'), Meler (Klohs 79'), Regliński - Binerowski, Mrozik

90' Koniec spotkania. Po nerwowej końcówce Chemik Moderator Bydgoszcz wygrywa z Wierzycą Pelplin 3:2. Trzecia wygrana z rzędu jest świetnym prognostykiem przed środowym meczem Okręgowego Pucharu Polski przeciwko Unii Gniewkowo. Dziękujemy, że byliście razem z nami i zapraszamy na nasze kolejne relacje i na stadion przy Glinkach 79 już w najbliższą środę (12.06.2019 r.) Pierwszy gwizdek o 19:49 - nieprzypadkowo! Do zobaczenia!

85' Żółtą kartką napomniany Wiktor Osiński w drużynie gospodarzy.

82' Ostatnia zmiana dokonana przez Piotra Gruszkę. Boisko opuścił Maciej Kot, a jego miejsce zajmuje Kacper Sapa.

79' Czwarta zmiana w Wierzycy Pelplin. Klohs za Melera. O uspokojeniu gry myśli trener Chemika, Piotr Gruszka. Dlatego też Dawid Janicki ustępuje pola Wiktorowi Osińskiemu.

76' Przepiękna bramka Kuby Binerowskiego dla Wierzycy Pelplin na 3:2! Techniczny strzał z dwudziestego metra po wcześniejszym błędzie zawodników Chemika w rozegraniu na własnej połowie zaskoczył Pawła Laskowskiego.

73' Seria zmian w obu zespołach. W zespole Chemika boisko opuścił Adam Kacprzak, a jego miejsce zajął Daniel Włosiński. Natomiast w drużynie z Pelplina boisko opuścili Arkadiusz Moczadło i Dawid Karczewski, a zastąpili ich Daniel Czapiewski i Dawid Gdaniec.

68' Wojciech Mielcarek po dograniu Piotra Siekirki wykorzystuje sytuację sam na sam z bramkarzem gości z Pelplina. 3:1 dla Chemika Moderatora Bydgoszcz.

67' Piłkę z lewej strony boiska zagrywa płasko w pole karne Dawid Janicki, a nieczysto trafia w nią Wojciech Mielcarek, ale po chwili...

65' Zmiana w zespole Chemika. Boisko opuścił Paweł Olszewski, a jego miejsce zajął Piotr Siekirka.

62' Zamiast 3:0 mamy 2:1. Z piłki odbitej przez Pawła Laskowskiego skorzystał Mateusz Kaczmarek i bez problemów skierował piłkę do bramki Chemika.

58' Dawid Janicki bliski podwyższenia wyniku meczu. Piłka po dośrodkowaniu Pawła Olszewskiego z prawej strony musnęła jedynie głowę napastnika Chemika i przeleciała obok bramki gości.

51' Strzał Łukasza Rackiego mógł przynieść drużynie gości bramkę kontaktową. Z łatwością uwolnił się od obrońców i zszedł z piłką do środka. Jego uderzenie zza szesnastki minimalnie minęło słupek bramki Pawła Laskowskiego.

47' Szansa na 3:0 dla gospodarzy. Dokładne dośrodkowanie Szymona Maziarza ze skrzydła na głowę Macieja Kota. Strzał głową w wykonaniu pomocnika Chemika wybroniony jednak przez Arkadiusza Moczadłę.

46' Rozpoczynamy drugą połowę.

45' Koniec pierwszej połowy. Bardzo szybko chemicy ustawili sobie grę i prowadzą z Wierzycą Pelplin 2:0 po bramkach Dawida Janickiego i Wojciecha Mielcarka. Wracamy do Was za chwilę.

32' Zmiana w drużynie Wierzycy Pelplin. Boisko opuścił Bartłomiej Danowski, a jego miejsce zajął Mateusz Kaczmarek.

28' Rzut rożny dla Chemika = niebezpieczeństwo dla Wierzycy. Kolejne dobre dośrodkowanie ze stojącej piłki, akcja zakończona uderzeniem kapitana gospodarzy, Szymona Maziarza. Piłka przelatuje nad poprzeczką. Wciąz 2:0 dla Chemika.

23' Ciekawie zapowiadająca się trójkowa akcja w wykonaniu bydgoszczan. Maziarz prostopadle do Olszewskiego, ten zagrywa z boku boiska do Dawida Janickiego, ten jednak naciskany przez obrońcę przyjezdnych traci piłkę.

20' 2:0 dla Chemika! Druga asysta Pawła Olszewskiego, akcję wykańcza Wojciech Mielcarek.

19' 1:0 dla Chemika! Idealnym prostopadłym podaniem popisał się Paweł Olszewski, a Dawid Janicki oko w oko z bramkarzem gości nie zmarnował swojej szansy.

15' Sytuacja Dawida Janickiego sam na sam z bramkarzem Wierzycy zakończona niepowodzeniem. Arkadiusz Moczadło dobrze skrócił kąt.

13' Dwójkowa akcja Chemika w wykonaniu Maziarza i Kota, zakończona strzałem tego drugiego nad poprzeczką.

6' Pierwsza szansa na otwarcie wyniku dzisiejszego starcia. Po dobrze wykonanym rzucie rożnym przez chemików z bliska nad bramką uderzył Wojciech Mielcarek.

1' Dzisiejszy mecz sędziuje Eliasz Pawlak z Poznania. Pierwsze minuty chaotyczne w wykonaniu obu zespołów.

0' Zapraszamy na relację live z meczu Chemika Moderatora Bydgoszcz z Wierzycą Pelplin. Oba zespoły wiedzą już, że w kolejnym sezonie ligowym zagrają w IV lidze. Dla bydgoszczan to nie tylko ostatni domowy mecz w rozgrywkach III ligi, ale też dobre przygotowanie do meczów finałowych Okręgowego Pucharu Polski przeciwko Unii Gniewkowo. Początek dzisiejszego meczu o godz. 16:00.