Młodzi piłkarze Akademii powołani do kadr wojewódzkich

6 października odbędą się dwa spotkania pomiędzy Kujawsko-Pomorskim ZPN a Podlaskim ZPN. O godzinie 11 na boisko wybiegną zawodnicy z rocznika 2008, a dwie godziny później wystąpią ich rok starsi koledzy. W szeregach reprezentacji naszego województwa nie zabraknie piłkarzy z Akademii Chemika.

Do zespołu złożonego z piłkarzy urodzonych w 2007 roku powołani zostali Kacper Wawrzyniak oraz Oskar Janicki. Trenerem tego zespołu jest Dawid Niezbecki, który w naszej Akademii odpowiada za szkolenie trampkarzy. Zbiórka zawodników powołanych na to spotkanie będzie miała miejsce 5.10.2020 r. o godzinie 13 przy stadionie KS Unii Solec Kujawski ul. Sportowa 1 – recepcja hotel OSiR ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3.

W składzie reprezentacji wojewódzkiej z rocznika 2008 również znalazło się dwóch piłkarzy reprezentujących drużynę z Glinek – Oliwier Trojanowski oraz Jakub Wróblewski. Drużynę prowadzi Krzysztof Szkaradek, który na co dzień jest trenerem drużyn młodzików Chemika. Zbiórka zawodników będzie miała miejsce również 05.10.2020 r. o godz. 13.00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim (recepcja hotelu), parking od ul. Sportowej.

Zawodnicy muszą potwierdzić swój udział telefonicznie lub smsem u trenera oraz kierownika reprezentacji do 4.10.2020 r. do godziny 19.

Tekst: Mikołaj Wiśniowski
Zdjęcie: Chemik 2007