Nabór dla dziewcząt

Akademia Chemika Moderatora Bydgoszcz zaprasza do rozpoczęcia treningów dziewczynki urodzone w latach 2014-2017. Łączymy doskonałą zabawę z regularnym podnoszeniem umiejętności i wpajaniem zasad zdrowego trybu życia pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Dziewczynki rozpoczęły treningi w naszej Akademii Piłkarskiej w 2019 roku. Po raz pierwszy wystawiliśmy także drużynę kobiecą w rozgrywkach ligowych – piłkarki Chemika Moderatora Bydgoszcz wystąpiły w II lidze futsalu kobiet.

Związki Akademii Piłkarskiej Chemika z treningami dziewczynek zostały docenione poprzez wybór naszej Akademii do realizacji programu UEFA Playmakers organizowanego przez europejską federację piłkarską wraz z Disney. Jest to pilotażowy projekt realizowany w całej Europie, który ma zachęcić do treningów piłkarskich właśnie najmłodsze zawodniczki.

Dziewczynki w naszym klubie trenują pod okiem doświadczonej kadry szkoleniowej z uwzględnieniem rygorystycznych wymogów, dzięki którym nasza Akademia Piłkarska została wyróżniona Złotym Certyfikatem PZPN. Obecnie dziewczynki trenują we wspólnych grupach z chłopcami, ale już od wakacji planujemy utworzenie osobnych grup dziewczęcych.

Jak zacząć treningi? Przeczytaj najważniejsze pytania i odpowiedzi: KLIKNIJ

Kontakt
tel. 517-572-022, Arkadiusz Pruss
tel. 605-443-004, Adrian Raszka

Czytaj także:
Nabór uzupełniający do LO
Nabór do I klasy LO
Nabór do IV klasy SP
Nabór do I klasy SP
Nabór dla chłopców do Akademii Piłkarskiej