Nabór do I klasy piłkarskiej w LO

Trwa nabór do I klasy piłkarskiej w XI Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego. Zapraszamy do gry w Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz zdolnych i ambitnych zawodników, którzy stawiają na rozwój i ciężką pracę.

Nasz zespół juniora starszego walczy aktualnie o awans do Centralnej Ligi Juniorów U18, gdzie występują najlepsze polskie akademie z Legią Warszawa, Pogonią Szczecin i Lechem Poznań na czele. Regularnie występujemy też w Centralnych Ligach Juniorów U17 i U15, a na poziomie juniorskim zawsze gramy w najwyższych ligach wojewódzkich.

Nie boimy się stawiać na młodzież w pierwszym zespole! Zawodnicy w wieku juniorskim regularnie występują w rozgrywkach seniorskich. Kilkunastu zawodników z roczników 2002-2005 trenuje z pierwszym zespołem i z powodzeniem rywalizuje w IV lidze oraz rozgrywkach Pucharu Polski. W sezonie 2019/2020 wygraliśmy prestiżową klasyfikację Pro Junior System, w której punkty przyznawane są za każdą minutę rozegraną przez juniorów.

Dla najzdolniejszych zawodników przewidziane są dodatkowe zajęcia w ramach grupy Chemik Talent Pro, zaś dla bramkarzy – treningi bramkarskie. Standardem w naszej Akademii są treningi motoryczne, opieka fizjoterapeuty i lekarza medycy sportowej, analizy pomeczowe z wykorzystaniem kamery analitycznej i drona, a także letnie obozy sportowe.

Rejestracja elektroniczna i dokumenty
17-31 maja -> KLIKNIJ

Terminy obowiązkowych testów piłkarskich (sprawność ogólna + test mecz)
7 czerwca g. 16:00 (I termin)
24 czerwca g. 16:00 (II termin)

Miejsce
boisko sztuczne Bydgoskiego Klubu Sportowego Chemik w Bydgoszczy, ul. Glinki 79

Kontakt
tel. 661-393-558, Marcel Żyra
tel. 52 341-34-48, sekretariat Szkoły

Czytaj także:
Nabór uzupełniający do LO
Nabór do IV klasy SP
Nabór do I klasy SP
Nabór dla chłopców do Akademii Piłkarskiej
Nabór dla dziewcząt do Akademii Piłkarskiej