Nowi trenerzy w naszej akademii. Witamy!

Nowi trenerzy w naszej akademii. Witamy!

Mamy przyjemność poinformować, że do kadry szkoleniowej naszej Akademii dołączyło trzech nowych trenerów: Paweł Styła, Marcela Żyra i Patryk Perliński. Całą trójkę serdecznie witamy w klubie i życzymy powodzenia.

Paweł Styła legitymuje się licencją trenerską UEFA A. 28-latek w swoim CV ma pracę w takich klubach jak Akademia Piłkarska Legii Warszawa i MŁKS Łomża. W Akademii będzie pracował wraz z Szymonem Maziarzem w drużynie U-17, który występuje w I lidze wojewódzkiej.

Marcel Żyra posiada licencję UEFA B, a w ostatnim czasie zakwalifikował się na kurs trenerski UEFA A. Żyra swoją trenerską przygodę rozpoczynał w KP Polonia Bydgoszcz, a następnie trafił do A-klasowej Victorii Niemcz, gdzie prowadzi pierwszą drużynę. W naszej akademii będzie pomagał trenerowi Wiktorowi Osińskiemu przy zespole U-19 (I liga wojewódzka), oraz trenerowi Dawidowi Niezbeckiemu przy zespołach U-15 (Centralna Liga Juniorów U-15) i U-14 (II liga wojewódzka).

Ostatnim nowym trenerem w naszej akademii jest Patryk Perliński. Doskonale znany w klubie „Perła” jest naszym wychowankiem, a pracę trenerską łączy z grą w pierwszym zespole. Patryk legitymuje się licencją trenerską UEFA C. W akademii będzie pracował z trenerem Mateuszem Michaliszynem przy grupie niebieskiej rocznika 2012.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości