Powtórzone głosowanie w budżecie obywatelskim. Zagłosuj na nasz projekt!

Od 11 czerwca do 11 lipca będzie trwało ponowne głosowanie na projekty z Wyżyn w ramach budżetu obywatelskiego 2017. Raz jeszcze prosimy Państwa o oddanie głosu na Centrum Rekreacyjno-Sportowe przy Gimnazjum nr 16 na ul. Bohaterów Kragujewca.

Przypomnijmy, że w listopadzie ubiegłego roku na osiedlu Wyżyny nie rozstrzygnięto wyników głosowania. Powodem takiej sytuacji były ujawnione przez Urząd Miasta Bydgoszczy nieprawidłowości. W trakcie weryfikacji okazało się, że wśród oddanych głosów znajdują się dane nieaktualne lub osób zmarłych. Urząd Miasta Bydgoszczy złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa w tej sprawie. Aktualnie sprawę prowadzi Policja.

Projekt nr 373 Centrum Rekreacyjno-Sportowego na Wyżynach, wspierany przez Bydgoski Klub Sportowy Chemik, uzyskał trzeci wynik podczas listopadowego głosowania. Wyprzedziły go tylko dwa projekty, u których wykryto nieprawidłowości, będące przyczyną powtórzenia głosowania. W powtórzonym głosowaniu, przy odpowiedniej mobilizacji, mamy więc realną szansę na wygraną.

Osoby głosujące w zeszłym roku na projekty na osiedlu Wyżyny, jak i te które nie brały udziału w głosowaniu na innych osiedlach mają możliwość udziału w powtórzonym głosowaniu za pośrednictwem karty elektronicznej oraz papierowej. Karty papierowe dostępne są w recepcji Klubu oraz u trenerów.

[LINK DO GŁOSOWANIA ELEKTRONICZNEGO]