Ruszają zapisy do Akademii Bramkarskiej

Z dniem 4 lutego ruszają zapisy do Akademii Bramkarskiej Chemika Bydgoszcz. Jest to nowy projekt będący efektem porozumienia Klubu z trenerem bramkarzy Adamem Kopaczewskim. W zajęciach mogą brać udział chłopcy od 7. roku życia.

Akademia Bramkarska proponuje specjalistyczne treningi bramkarskie w małych grupach. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Najważniejsze cele postawione przed trenującymi to rozwój umiejętności bramkarskich oraz przygotowanie do ich wykorzystania w warunkach meczowych. Akademia powstała z myślą o zawodnikach, którzy nie trenują na co dzień w Chemiku, ale chcą podnosić swoje umiejętności na tej pozycji, bez względu na przynależność klubową.

Zajęcia prowadzi Adam Kopaczewski, posiadający licencję UEFA B. Jest to wychowanek naszego klubu, z którym występował na poziomie II i III ligi. Od 2009 roku zajmuje się szkoleniem bramkarzy. Współpracę z Chemikiem rozpoczął we wrześniu 2018 roku. Wcześniej szkolił bramkarzy Szubinianki Szubin, Unii Solec Kujawski, Polonii Bydgoszcz i Gwiazdy Bydgoszcz. Współpracował również z reprezentacjami Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

Szczegóły dotyczące treningów można uzyskać u trenera Kopaczewskiego (tel. 537-998-447).

REGULAMIN AKADEMII BRAMKARSKIEJ – POBIERZ