Sparingowa przegrana z Chojniczanką

W sobotnim meczu sparingowym piłkarze Chemika Moderatora przegrali z I-ligową Chojniczanką Chojnice.

Goście objęli prowadzenie w 27. minucie po trafieniu Pawła Zawistowskiego. Chwilę później Paweł Żyra podwyższył na 2:0. W 34. minucie Bartosz Śmietanko zdobył bramkę kontaktową, ale już 60 sekund później Janusz Surdykowski podwyższył na 3:1 strzałem z rzutu karnego.

Druga połowa zakończyła się identycznym rezultatem jak pierwsza - Chojniczanka zdobyła trzy bramki, Chemik Moderator jedną, więc spotkanie zakończyło się wynikiem 6:2. Drugiego gola dla bydgoszczan zdobył Piotr Siekirka.

Chemik Moderator: Laskowski (60’ Fabiszewski) - Włosiński, zawodnik testowany, Czajka (46’ Frasz), Kacprzak (60’ Chojnacki), Śmietanko, Olszewski (60’ Kawałek), Mielcarek (46’ Miłek, 75’ Mielcarek),Siekirka (60’ Prejs), Kot (75’ Siekirka), zawodnik testowany II (46’ Janicki)

Chojniczanka (skład wyjściowy):Radosław Janukiewicz - Jacek Podgórski, Tomasz Boczek, Kamil Sylwestrzak, Przemysław Pietruszka - Paweł Zawistowski, Krzysztof Danielewicz - Serhiy Pylypchuk, Paweł Żyra, Piotr Grzelczak - Janusz Surdykowski.