Strzelanina w sparingu. Aż dziesięć goli chemików

W sobotnim meczu sparingowym piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz wysoko pokonali Leśnika Margonin. Podopieczni Piotra Gruszki zdobyli aż 10 bramek.

Strzelanie rozpoczął już w 7. minucie Patryk Perliński. W sumie nowy piłkarz naszego klubu zdobył w sobotę aż cztery bramki. Hat-tricka dołożył Maciej Sobczyk, a po jednym golu strzelili Grzegorz Adamski, Mikołaj Szmelc i Maciej Kot. Rywale jedyne trafienie zaliczyli przy stanie 6:0.

Już tradycyjnie trener Piotr Gruszka sprawdził zarówno doświadczonych graczy, jak i młodych zawodników. Chemicy rozpoczęli skład w najmocniejszym zestawieniu, a wraz z upływem minut na boisku pojawiali się młodsi gracze.

Mecz sparingowy
Chemik Moderator Bydgoszcz - Leśnik Margonin 10:1
bramki: Patryk Perliński (cztery), Maciej Sobczyk (trzy), Grzegorz Adamski, Mikołaj Szmelc, Maciej Kot.