Terminarz meczów akademii (11-12 maja)

Prezentujemy terminarz zespołów akademii piłkarskiej na najbliższy weekend.

Liga makroregionalna juniorów starszych
MUKS CWZS Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz

niedziela, godzina 14:00

I liga wojewódzka juniorów młodszych
Gwiazda Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz

sobota, godzina 10:00

III liga okręgowa juniorów młodszych
Feniks Mrocza - Chemik Moderator Bydgoszcz

niedziela, godzina 12:00

I liga wojewódzka trampkarzy C1
UKS SMS Włocławek - Chemik Moderator Bydgoszcz

sobota, godzina 12:00

I liga wojewódzka trampkarzy C2
Drwęca Golub-Dobrzyń - Chemik Moderator Bydgoszcz

sobota, godzina 17:00

II liga wojewódzka młodzików D1
Chemik Moderator Bydgoszcz - Tucholanka Tuchola

sobota, godzina 10:00.

III liga okręgowa młodzików D2
Ułani Dragacz - Chemik Moderator Bydgoszcz
niedziela, godzina 14:00

Liga Orlika (o miejsca 9-16)
Turniej z udziałem Chemika Moderatora Bydgoszcz, Gwiazdy Bydgoszcz, Myśliwca Gostycyn i Krajny Sępólno Krajeńskie.

Liga Orlika (o miejsca 21-24)
Turniej z udziałem Chemika Moderatora IV Bydgoszcz, Spójni Białe Błota, BKS II Bydgoszcz i Fali Świekatowo.

Liga Orlika (o miejsca 52-55)
Turniej z udziałem Chemika Moderatora II Bydgoszcz, Tucholanka II Tuchola, Spójni II Białe Błota i Cuiavii II Inowrocław

Liga Orlika (o miejsca 60-63)
Turniej z udziałem Chemika Moderatora III Bydgoszcz, Mezara Nakło, wOleja Tuchola i Pogoni Mogilno.

Liga Żaka (o miejsca 9-12)
Turniej z udziałem Chemika Moderatora Bydgoszcz, Sportisu Łochowo, Gopła Kruszwica i Wisełki Fordon.

Liga Żaka (o miejsca 29-32)
Turniej z udziałem Chemika Moderatora II Bydgoszcz, Zootechnika Kołuda Wielka i Pelikana Szubin.

Liga Żaka (o miejsca 37-40)
Turniej z udziałem Chemika Moderatora IV Bydgoszcz, BKS II Bydgoszcz, KS Brzoza i Start Pruszcz

Liga Żaka (o miejsca 41-44)
Turniej z udziałem Chemika Moderatora V Bydgoszcz, Victorii Kołaczkowo, Gryfa Cekcyn i Tęczy Bydgoszcz.

Liga Żaka (o miejsca 48-51)
Turniej z udziałem Chemika Moderatora III Bydgoszcz, Czarnych Nakło, Unii Janikowo i GLKS Osielsko

Liga Żaka (o miejsca 52-55)
Turniej z udziałem Chemika Moderatora VI Bydgoszcz, Spójni II Białe Błota, Victorii II Niemcz i Akademii Małego Piłkarza II Sępólno Krajeńskie.