Tomasz Prejs w Zawiszy Bydgoszcz

Tomasz Prejs został piłkarzem SP Zawisza. Wychowanek naszego klubu występował w Chemiku przez ostatnie pół roku.

W rundzie jesiennej Prejs wystąpił w 14 meczach III ligi, w których zdobył jedną bramkę. W pierwszej części rundy jesiennej był podstawowym zawodnikiem zespołu Piotra Gruszki. Grał też w meczach Okręgowego Pucharu Polski, w których zanotował bramkę i dwie asysty.

Prejs występował w Chemiku przez ostatnie pół roku. Wcześniej grał m.in. w I-ligowych Dolcanie Ząbki i Stali Mielec. Jest wychowankiem Chemika, z którego w 2012 roku odszedł do Legii Warszawa. Łącznie w naszym klubie rozegrał 30 spotkań ligowych i strzelił 1 gola.

W środę Prejs został piłkarzem Zawiszy Bydgoszcz. Zawodnik związał się z nowym klubem kontraktem na 2,5 roku. Zawisza jest po rundzie jesiennej liderem tabeli klasy okręgowej.