Trampkarze awansowali do Centralnej Ligi Juniorów!

Trampkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz wygrali we wtorek drugi mecz barażowy i w rundzie wiosennej zagrają w Centralnej Lidze Juniorów.

Chemicy udali się do Szczecina z zapasem trzech bramek po zwycięstwie 4:1 w pierwszym spotkaniu. Szczecinianie od początku wtorkowego meczu ruszyli do odrabiania strat, ale na niewiele się to zdało. W końcówce I połowy bydgoszczanie przeprowadzili akcję, którą faulem w polu karnym przerwał jeden z miejscowych. Sędzia wskazał na jedenasty metr, z którego następnie skutecznie uderzył Paweł Woźny.

Po zmianie stron padły dwie bramki - najpierw na 2:0 podwyższył Daniel Koczorowski, a następnie gola honorowego w kontekście całego barażu zdobyli szczecinianie. Chemicy wygrali 2:1 i mogli cieszyć się z awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-15, w której zagrają wiosną.