Trenerzy akademii w sztabach szkoleniowych reprezentacji województwa

Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził składy osobowe sztabów szkoleniowych reprezentacji na sezon 2020/2021. Nominowali zostali trenerzy akademii Chemika Moderatora Bydgoszcz.

Reprezentację rocznika 2007 prowadzić będzie trener Dawid Niezbecki, który w naszym klubie jest szkoleniowcem drużyn trampkarzy. W ubiegłym sezonie jego podopieczni wywalczyli awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15. Jego asystentem będzie Kamil Tobolski, a trenerem bramkarzy - Szymon Kmiecik.

Reprezentację rocznika 2008 prowadzić będzie Krzysztof Szkaradek, który tym samym będzie kontynuował pracę z tym zespołem. Jego asystentem będzie Patryk Filipski, a trenerem bramkarzy - Marcin Piesik.

Drugim nowym trenerem z akademii Chemika Moderatora Bydgoszcz, który znalazł się w sztabach szkoleniowych reprezentacji województwa jest Wiktor Osiński. Szkoleniowiec naszego zespołu juniorów starszych został asystentem w reprezentacji rocznika 2009. I trenerem będzie tam były piłkarz naszego klubu Michał Żurowski, trenerem przygotowania i selekcji motorycznej - Krzysztof Urtnowski, zaś z bramkarzami pracował będzie Szymon Kmiecik.

Jednocześnie podjęto decyzję, że selekcjonerem reprezentacji amatorów nadal będzie Piotr Gruszka. Przypomnijmy, że w tym roku jego zespół wygrał krajowy turniej Regions' Cup. Trenerem bramkarzy w tym zespole będzie Adam Kopaczewski.