Wyjazdowa sobota trampkarzy

W sobotę rozgrywki ligowe w rundzie wiosennej sezonu 2020/2021 zainaugurują drużyny trampkarzy Akademii Chemika Moderatora Bydgoszcz. Podopieczni trenera Dawida Niezbeckiego zagrają na wyjazdach z Olimpią Grudziądz i JAcademy II Bydgoszcz.

Jako pierwsi na boisko wyjdą zawodnicy z rocznika 2007, którzy będą występować w II lidze wojewódzkiej C2. W ostatnim sprawdzianie przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych młodzi chemicy pokonali Wisełkę Solec Kujawski 6:2. W poprzednich tygodniach wygrywali też ze Spójnią Białe Błota, Cuiavią Inowrocław i Gryfem Sicienko. Zimą do drużyny dołączył Fabian Wilczyński, a na stałe z naszą akademią związał się bramkarz Oskar Janicki. Początek meczu drużyny U14 o godz. 10:00.

O godz. 16:00 na boisko wybiegną zawodnicy z rocznika 2006, którzy w najbliższych miesiącach będą rywalizować w I lidze wojewódzkiej C1. Zimą do drużyny dołączyli Jakub Dankowski (KP Polonia), Olivier Frydrychowski (SP Zawisza), Karol Marszałł (KP Polonia) i Kacper Sierszulski (Gwiazda Bydgoszcz), a na stałe do naszej Akademii przeszedł wypożyczony wcześniej Jakub Dziankowski (UKS Saturn Ostrowite). Podczas inauguracji przeciwnikiem naszych zawodników będzie Olimpia Grudziądz.