Wysoka wygrana trampkarzy w barażu!

W sobotnim meczu barażowym trampkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz wygrali 4:1 z Żakami Szczecin i są bliżej awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-15.

Goście ze Szczecina jako pierwsi wyszli na prowadzenie i uskrzydleni bramką starali się przejąć inicjatywę. W końcówce I połowy młodzi chemicy wyrównali. Po przerwie znowu wydawało się, że szczecinianie dopną swego, ale Oskar Klon obronił rzut karny.

Parada bramkarska dała wiatru w żagle podopiecznym trenera Niezbeckiego. Chwilę później wyszli oni na prowadzenie, a przed końcem zdobyli jeszcze dwie bramki, wygrywając ostatecznie 4:1.

Trzybramkowe zwycięstwo stanowi dobrą zaliczkę przed rewanżem, który odbędzie się w najbliższy wtorek. Zwycięzca dwumeczu zagra w rundzie wiosennej w Centralnej Lidze Juniorów.