Wysokie zwycięstwo z Notecianką!

W sobotnim meczu piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz pokonali Noteciankę Pakość 4:0.

Spotkanie rozpoczęło się idealnie dla bydgoszczan. Już w 3. minucie Adam Kacprzak wyprowadził chemików na prowadzenie, a w 14. Maksym Adamenko podwyższył na 2:0. Przed przerwą piłkę do siatki skierował kolejny obrońca - Raul Chojnacki, który pokonał bramkarza gości w 37. minucie. Wynik w drugiej połowie ustalił Maciej Kot.

Mecz z Notecianką był ostatnim domowym spotkaniem chemików w rundzie jesiennej. Za tydzień podopieczni Piotra Gruszki zagrają w Chełmnie. Po 16. kolejkach zajmują 5. miejsce w tabeli, z takim samym dorobkiem jak czwarty Sportis Łochowo, który dziś przegrał ze Spartą Brodnica.

16. kolejka IV ligi
CHEMIK MODERATOR BYDGOSZCZ - NOTECIANKA PAKOŚĆ 4:0 (3:0)

bramki: Adam Kacprzak 3', Maksym Adamenko 14', Raul Chojnacki 37', Maciej Kot 69'

Chemik: Laskowski - Chojnacki, Adamenko, Czyżewski, Kacprzak, Rysiewski, Maziarz, Kawałek (75’ Pieczyński), Kot (80’ Serafin), Marzec (60’ Włosiński), Michalski (80’ Adamski).