Z rezerwami Lecha Poznań na Glinkach

Piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz rozegrają w sobotę kolejny mecz w rozgrywkach III ligi. Ich rywalem będzie Lech II Poznań.

Chemicy przed tygodniem udali się do Wielkopolski na mecz z KKS-em Kalisz. Mimo pięknej bramki zdobytej przez Szymon Maziarza nie udało im się wrócić do Bydgoszczy z punktami. W ostatnim kwadransie kaliszanie zdobyli dwie bramki i zwyciężyli 3:1.

Poznanianie zajmują obecnie 4. miejsce w rozgrywkach. Wśród podstawowych zawodników Lecha II w tym sezonie można znaleźć Dariusza Dudkę. 35-latek zagrał w siedmiu meczach III ligi i zdobył trzy bramki - wszystkie z rzutów karnych. Tyle samo trafień co 65-krotny reprezentant Polski (był na MŚ 2006 oraz Euro 2008 i 2012) ma Krzysztof Kołodziej, a jednego gola więcej uzbierał 18-letni Hubert Sobol. Młody napastnik w środę zagrał w meczu młodzieżowej Ligi Mistrzów z Herthą Berlin.

Sędzią meczu będzie Kamil  Rybiński z Gdańska. W bieżących rozgrywkach nie był arbitrem podczas meczów Chemika, ale w sezonie 2016/2017 był rozjemcą starć z Górnikiem Konin (2:1), Polonią Środa Wielkopolska (0:3) i Jarotą Jarocin (1:5).

Początek spotkania o godz. 14:00. Serdecznie zapraszamy!