Informacje przed meczem z Zawiszą

W najbliższą sobotę piłkarze Chemika Moderatora Bydgoszcz zagrają na wyjeździe z Zawiszą. Przedstawiamy informacje przydatne sympatykom naszego klubu, którzy chcą obejrzeć spotkanie na stadionie przy ul. Gdańskiej 163.

Przedsprzedaż biletów w kasach przed stadionem rozpocznie się w środę, 11 marca. Prowadzona będzie do piątku w godz. 17:00-19:30. W dniu spotkania wejściówki będzie można nabywać w godz. 10:00-15:00 i 17:00-19:46.

Bilety będą kosztować 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Dla dzieci do lat 7 wstęp wolny po uprzednim odebraniu wejściówki przez opiekuna. Bilet ulgowy przysługuje dzieciom od lat 7, młodzieży oraz studentom za okazaniem ważnej legitymacji, a także osobom niepełnosprawnym za okazaniem legitymacji. Dzieci i młodzież do 13. roku życia mogą brać udział w imprezie pod opieką uprawionej osoby dorosłej. Osoby niepełnosprawne proszone są o zgłoszenie chęci przybycia na adres mailowy akredytacje@zawiszabydgoszcz.pl.

Otwarte będą dwie trybuny - trybuna A (od hali tenisowej) oraz trybuna B (od Gdańskiej). Strefa VIP będzie znajdować się na trybunie A. Wejście dla osób niepełnosprawnych przewidziane jest przez trybunę A.

Bilet upoważnia do wejścia na trybunę A lub trybunę B. Drugi z nich przeznaczona będzie dla dopingujących kibiców Zawiszy.

Parking od ul. Gdańskiej będzie bezpłatny.

Początek meczu o godz. 19:46.