Finały Minimistrzostw Deichmann za nami

W niedzielę, 10 czerwca odbyły się finały ogólnopolskiego turnieju Deichmann Minimistrzostwa. Nasz klub reprezentowało 8 drużyn – cztery w kategorii U-11 i cztery w kategorii U-9. Najlepiej wypadła drużyna Portugalii (rocznik 2009), która przegrała dopiero w finale kategorii U-9. Wszystkim zawodnikom i trenerom dziękujemy za reprezentowanie klubu w turnieju!


Kategoria U-9
PORTUGALIA - Ksawery Kostrzewski (2009), Tymon Adamowicz (2009), Patryk Wójcicki (2009), Norbert Śliwicki (2009), Jakub Głowski (2009), Tomasz Szubert (2009), Natan Mazur (2009), Igor Remez (2009), Michał Kubicki (2009), Mateusz Szreder (2009).
1/16 Portugalia - Holandia 5-0
1/8 Portugalia - Meksyk 3-1
1/4 Portugalia - Brazylia 5-0
1/2 Portugalia - Polska 6-0
Finał Portugalia - Niemcy 1-6

HISZPANIA - Julian Dąbrowski (2009), Nikodem Damski (2009), Aleksander Suchomski (2009), Jan Złotkowski (2009), Maciej Jabłoński (2009), Wojciech Wiśniewski (2009), Marcel Kamiński (2009), Antoni Gapski (2009), Aleksander Andrulewicz (2009), Filip Danilewicz (2009).
1/16 - Hiszpania - Egipt 10-1
1/8 Hiszpania - Niemcy 0-9

AUSTRALIA - Mikołaj Wysocki, Hubert Szewe, Dawid Kubiak, Wojciech Żuchliński, Kacper Szczepański, Jakub Rybacki, Wojciech Ampulski, Jakub Kozłowski, Wiktor Krzykowski, Kuba Kowalkowski (wszyscy 2009)
1/32 Australia - Austria 4:3
1/16 Australia - Finlandia 0:6

CZECHY - Oskar Tomaszewski, Franciszek Szubarga, Filip Junczewski, Tomasz Wieczorek, Błażej Beszczyński, Nikodem Shmidt, Szymon Szczepaniak, Maksymilian Zach, Miłosz Bannach, Gracjan Nowakowski (wszyscy 2009)
1/32 Czechy-Chorwacja 12:0
1/16 Czechy-Nigeria 3:0
1/8 Czechy-WKS 0:5

Kategoria U-11
CHORWACJA - Oliwier Owczarzak (2008), Jakub Wróblewski (2008), Kacper Olejniczak (2008), Przemysław Grządziel (2008), Fabian Zaręba (2009), Maksymilian Lipiński (2008), Wiesław Stępień (2008), Konrad Białys (2008), Filip Łochowicz (2009), Mariusz Grządziel (2008).
1/16 Chorwacja – Urugwaj 2-1
1/8 Chorwacja – Buthan 2-3

FRANCJA - Artur Brzuchalski (2008), Andrzej Meirowski (2008), Wiktor Kulaszewski (2008), Tymon Klimas (2008), Marcel Domagała (2008), Filip Umiński (2008), Marcel Michalski (2008), Karol Pikul (2008), Wojciech Piasecki (2008), Gracjan Lewandowski (2007).
1/16 Francja – Buthan 0-10

KOLUMBIA - Filip Astapko (2007), Wiktor Łochowicz (2008), Arkadiusz Chruszczewski (2007), Jakub Chełminiak (2008), Dorian Sikora (2007), Jakub Tajkowski (2008), Mateusz Balcerak (2007), Adam Siemieniecki (2008), Gracjan Werner (2007), Jędrzej Jasiulewicz (2008).
1/16 Kolumbia – Portugalia 2-1
1/8 Kolumbia – Włochy 1-0
1/4 Kolumbia – Grecja 1-2

NIEMCY - Kajetan Lubowicz (2007), Maksymilian Błoński (2007), Jakub Kapuściński (2007), Piotr Małkowski (2007), Maksym Piekarski (2007), Kacper Kieszkowski (2007), Maksymilian Jakubowski (2007), Kacper Jaśniak (2007), Markus Gorgol (2007), Jakub Osowski (2007).
1/16 Niemcy – USA 1-1 (2-0 karne)
1/8 Niemcy – Belgia 2-1
1/4 Niemcy – Argentyna 1-9