Nabór do Akademii Piłkarskiej

Akademia Chemika Moderatora Bydgoszcz to świetne miejsce, aby rozpocząć treningi piłkarskie. Zapraszamy wszystkich chłopców do lat 9, którzy chcą grać w piłkę nożną. Łączymy doskonałą zabawę z regularnym podnoszeniem umiejętności i wpajaniem zasad zdrowego trybu życia pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

Zajęcia w Akademii Piłkarskiej Chemika to niezapomniana przygoda, podnoszenie swoich umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów, wpajanie zasad zdrowego trybu życia oraz możliwość rozpoczęcia prawdziwej piłkarskiej kariery.

Nasi zawodnicy regularnie trafiają dla czołowych polskich klubów takich jak Legia Warszawa, Lech Poznań, Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, Arka Gdynia, czy Śląsk Wrocław.

Treningi odbywają się dwa lub trzy razy w tygodniu w zależności od grupy wiekowej. Jeden trener przypada na maksymalnie 12 zawodników biorących udział w treningu.

WAŻNE! Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz jest jedyną w mieście, która posiada Złoty Certyfikat PZPN i prowadzi szkolenie dzieci i młodzieży we wszystkich kategoriach wiekowych od 3-latków do juniora starszego. Złoty Certyfikat, to prestiżowe wyróżnienie, które potwierdza najwyższy poziom szkolenia.

Jak zacząć treningi? Przeczytaj najważniejsze pytania i odpowiedzi: KLIKNIJ

Kontakt
tel. 517-572-022, Arkadiusz Pruss
tel. 605-443-004, Adrian Raszka

Czytaj także:
Nabór uzupełniający do LO
Nabór do I klasy LO
Nabór do IV klasy SP
Nabór do I klasy SP
Nabór dla dziewcząt do Akademii Piłkarskiej