Nabór do klasy I liceum

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz prowadzi nabór dla chłopców z roczników 2003 i 2004 do klas piłkarskich w XI Liceum Ogólnokształcącym.

Klasa sportowa to najlepsze rozwiązanie dla dziecka, które chce trenować piłką nożną. Dzięki wkomponowaniu zajęć treningowych w plan lekcji, dziecko ma więcej czasu na naukę i rozwijanie innych pasji. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość szkolenia, którą potwierdzają rokroczne wyniki drużyn młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz. W rundzie jesiennej zespół juniorów starszych wywalczył awans do ligi makroregionalnej.

Prezentację dot. oferty klas sportowych można zobaczyć TUTAJ.

Wychowankowie Chemika regularnie trafiają do najlepszych klubów w Polsce. W ostatnich latach były to takie zespoły jak: Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, Miedź Legnica, Śląsk Wrocław, czy Widzew Łódź. Tylko w ubiegłym roku wychowanek naszego klubu Jakub Piotrowski przeszedł z Pogoni Szczecin do belgijskiego KRC Genk, a piłkarz zespołów młodzieżowych Chemika Gracjan Gawroński został powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski w swojej kategorii wiekowej.

Klub ma do dyspozycji trzy boiska - dwa naturalne oraz jedno ze sztuczną nawierzchnią. Co roku w lipcu organizuje bezpłatne zajęcia piłkarskie "Wakacje z Chemikiem" dla dzieci do 13. roku życia.

Szczegółowe informacje o naborze można otrzymać także, kontaktując się z trenerem Szymonem Maziarzem - tel. 501-099-809.

Testy dla chętnych z rocznika 2003 (klasa 3-letnia) zaplanowano na 30 maja na godz. 16:00, a dla rocznika 2004 (klasa 4-letnia) - 3 czerwca o godz.16:00. Odbędą się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Glinki 79.