Nabór do klasy IV szkoły podstawowej

Akademia Piłkarska Chemika Bydgoszcz prowadzi nabór dla chłopców z roczników 2009 i 2010 do klasy IV Szkoły Podstawowej nr 60 o profilu piłka nożna.

Klasa sportowa to najlepsze rozwiązanie dla dziecka, które chce trenować piłką nożną. Dzięki wkomponowaniu zajęć treningowych w plan lekcji, dziecko ma więcej czasu na naukę i rozwijanie innych pasji. Ze swojej strony gwarantujemy najwyższą jakość szkolenia, którą potwierdzają rokroczne wyniki drużyn młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Chemika Bydgoszcz.

Prezentację dot. oferty klas sportowych można zobaczyć TUTAJ.

Wychowankowie Chemika regularnie trafiają do najlepszych klubów w Polsce. W ostatnich latach były to takie zespoły jak: Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, Miedź Legnica, Śląsk Wrocław, czy Widzew Łódź. Tylko w ubiegłym roku wychowanek naszego klubu Jakub Piotrowski przeszedł z Pogoni Szczecin do belgijskiego KRC Genk, a piłkarz zespołów młodzieżowych Chemika Gracjan Gawroński został powołany na zgrupowanie reprezentacji Polski w swojej kategorii wiekowej.

Klub ma do dyspozycji trzy boiska - dwa naturalne oraz jedno ze sztuczną nawierzchnią. Co roku w lipcu organizuje bezpłatne zajęcia piłkarskie "Wakacje z Chemikiem" dla dzieci do 13. roku życia.

Szczegółowe informacje o naborze można otrzymać także, kontaktując się z trenerem Arkadiuszem Prussem - tel. 517-572-022.

Testy odbędą się w piątek, 22 marca o godz. 16:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Glinki 79.