Podziękowania dla nowych sponsorów

Z przyjemnością informujemy, że do grona partnerów Bydgoskiego Klubu Sportowego „Chemik” dołączyły trzy firmy: Biuro Podróżników FLUGO Sp. z o.o., P.H.U. SUROWIEC, Ireneusz Kazimierczak oraz Zakład Obrotu Złomem, Robert Jeliński.

Nasi nowi partnerzy ufundowali odzież oraz sprzęt sportowy na potrzeby grupy naborowej chłopców z rocznika 2010. Za okazaną pomoc serdecznie dziękujemy!

Biuro Podróżników FLUGO Sp. z o.o. zostało założone w 1998 roku przez pilotów wycieczek. Głównym celem firmy jest spełnianie marzeń podróżniczych klientów firmy. Pasja założycieli, ogromne doświadczenie, wiedza i znajomość realiów oraz profesjonalizm w zorganizowaniu każdej wyprawy, gwarantują satysfakcję. Zobacz więcej.

P.H.U. SUROWIEC, Ireneusz Kazimierczak zajmuje się surowcami wtórnymi - złomem, metalami kolorowymi, tworzywami sztucznymi, makulaturą. Firma posiada wieloletnie doświadczenie. Prowadzi skup na własnym placu, ale na życzenie dojeżdża również do klienta z mobilną wagą. Zobacz więcej.

Zakład Obrotu Złomem, Robert Jeliński prowadzi skup surowców wtórnych. Firma istnieje od 2004 roku i od początku zajmuje się kompleksową obsługą zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych w zakresie odbioru surowców wtórnych i ich zagospodarowania. Zobacz więcej.