Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS 13 Poznań
1:4
KS Canarinhos Skórzewo
Mieszko Gniezno
4:0
Polonia Środa Wielkopolska
SF Luboń
4:2
Kotwica Kórnik
Lech Poznań
2:3
UKS AP Reissa Poznań
AKF Poznań
3:4
AP Błękitni Owińska
Poznaniak Aurea Poznań
1:3
Warta Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
3:0
SF Luboń
KS Canarinhos Skórzewo
0:0
Poznaniak Aurea Poznań
Lech Poznań
2:2
AKF Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
SKS 13 Poznań
AP Błękitni Owińska
2:5
Mieszko Gniezno
UKS AP Reissa Poznań
3:0
Kotwica Kórnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS 13 Poznań
3:3
AP Błękitni Owińska
Kotwica Kórnik
1:2
Warta Poznań
SF Luboń
1:0
KS Canarinhos Skórzewo
Mieszko Gniezno
0:3
Lech Poznań
Poznaniak Aurea Poznań
2:2
Polonia Środa Wielkopolska
AKF Poznań
0:5
UKS AP Reissa Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS AP Reissa Poznań
2:1
Warta Poznań
KS Canarinhos Skórzewo
1:0
Kotwica Kórnik
Lech Poznań
1:1
SKS 13 Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
1:3
SF Luboń
AP Błękitni Owińska
2:3
Poznaniak Aurea Poznań
AKF Poznań
2:0
Mieszko Gniezno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
2:1
KS Canarinhos Skórzewo
SKS 13 Poznań
3:3
AKF Poznań
Kotwica Kórnik
1:0
Polonia Środa Wielkopolska
SF Luboń
2:1
AP Błękitni Owińska
Poznaniak Aurea Poznań
2:1
Lech Poznań
Mieszko Gniezno
0:4
UKS AP Reissa Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
5:2
SF Luboń
AP Błękitni Owińska
1:2
Kotwica Kórnik
Mieszko Gniezno
6:2
SKS 13 Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
2:4
Warta Poznań
AKF Poznań
0:0
Poznaniak Aurea Poznań
UKS AP Reissa Poznań
3:0
KS Canarinhos Skórzewo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Canarinhos Skórzewo
2:4
Polonia Środa Wielkopolska
SKS 13 Poznań
1:2
UKS AP Reissa Poznań
Kotwica Kórnik
1:1
Lech Poznań
Warta Poznań
9:0
AP Błękitni Owińska
Poznaniak Aurea Poznań
4:0
Mieszko Gniezno
SF Luboń
1:2
AKF Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS 13 Poznań
4:2
Poznaniak Aurea Poznań
Lech Poznań
2:1
Warta Poznań
UKS AP Reissa Poznań
3:3
Polonia Środa Wielkopolska
AP Błękitni Owińska
0:3
KS Canarinhos Skórzewo
AKF Poznań
1:0
Kotwica Kórnik
Mieszko Gniezno
2:1
SF Luboń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
1:2
AKF Poznań
KS Canarinhos Skórzewo
1:5
Lech Poznań
Kotwica Kórnik
1:5
Mieszko Gniezno
Poznaniak Aurea Poznań
1:0
UKS AP Reissa Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
1:1
AP Błękitni Owińska
SF Luboń
3:5
SKS 13 Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
4:1
SKS 13 Poznań
SF Luboń
0:3
UKS AP Reissa Poznań
KS Canarinhos Skórzewo
0:0
Mieszko Gniezno
AP Błękitni Owińska
1:2
Lech Poznań
Kotwica Kórnik
0:1
Poznaniak Aurea Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
3:4
AKF Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS 13 Poznań
1:0
Kotwica Kórnik
Mieszko Gniezno
0:3
Warta Poznań
UKS AP Reissa Poznań
3:0
AP Błękitni Owińska
Lech Poznań
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
AKF Poznań
0:0
KS Canarinhos Skórzewo
Poznaniak Aurea Poznań
5:3
SF Luboń
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości