Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomezania Malbork
3:2
UKS Orły Tczew
Żuławy Nowy Dwór Gdański
6:1
AP Malbork
KP Starogard Gdański
4:0
GryfTczew2006
Rodło Kwidzyn 2009
14:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:8
KP Starogard Gdański
AP Malbork
0:2
UKS Orły Tczew
Żuławy Nowy Dwór Gdański
0:2
Rodło Kwidzyn 2009
GryfTczew2006
2:2
Pomezania Malbork
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orły Tczew
0:1
GryfTczew2006
Pomezania Malbork
3:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 2009
6:0
AP Malbork
KP Starogard Gdański
4:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
2:0
KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:8
UKS Orły Tczew
AP Malbork
0:4
GryfTczew2006
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:0
Pomezania Malbork
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GryfTczew2006
8:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
UKS Orły Tczew
7:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański
KP Starogard Gdański
13:0
AP Malbork
Pomezania Malbork
1:4
Rodło Kwidzyn 2009
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:6
GryfTczew2006
Rodło Kwidzyn 2009
4:2
UKS Orły Tczew
KP Starogard Gdański
4:0
Pomezania Malbork
AP Malbork
0:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GryfTczew2006
1:0
Rodło Kwidzyn 2009
UKS Orły Tczew
3:4
KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:4
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork
4:0
AP Malbork
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orły Tczew
1:4
Pomezania Malbork
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:3
Rodło Kwidzyn 2009
GryfTczew2006
1:2
KP Starogard Gdański
AP Malbork
1:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orły Tczew
5:1
AP Malbork
Rodło Kwidzyn 2009
7:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
KP Starogard Gdański
10:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pomezania Malbork
0:2
GryfTczew2006
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Malbork
1:2
Rodło Kwidzyn 2009
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:6
KP Starogard Gdański
GryfTczew2006
8:0
UKS Orły Tczew
Beniaminek 03 Starogard Gdański
4:2
Pomezania Malbork
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pomezania Malbork
4:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
KP Starogard Gdański
0:6
Rodło Kwidzyn 2009
GryfTczew2006
7:1
AP Malbork
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:1
GryfTczew2006
AP Malbork
2:7
KP Starogard Gdański
Żuławy Nowy Dwór Gdański
3:1
UKS Orły Tczew
Rodło Kwidzyn 2009
1:0
Pomezania Malbork
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
GryfTczew2006
5:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
UKS Orły Tczew
1:6
Rodło Kwidzyn 2009
Pomezania Malbork
1:6
KP Starogard Gdański
Beniaminek 03 Starogard Gdański
3:0
AP Malbork
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
4:1
GryfTczew2006
Żuławy Nowy Dwór Gdański
2:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
AP Malbork
1:3
Pomezania Malbork
KP Starogard Gdański
4:0
UKS Orły Tczew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości