Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
1:9
MKS Gryf Tczew 2009
Żuławy Nowy Dwór Gdański
3:0
Bałtyk Sztutowo
Wisła Tczew
0:17
DSPN I
Styna Godziszewo
1:17
KP Starogard Gdański
Supra Kwidzyn
1:2
Keramzyt Szprudowo
Morze Stegna
2:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin
6:0
UKS Orły Tczew 07/08
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
DSPN I
10:1
Supra Kwidzyn
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:0
Wierzyca Pelplin
Keramzyt Szprudowo
12:0
Styna Godziszewo
KP Starogard Gdański
15:0
Rodło Kwidzyn 2009
Żuławy Nowy Dwór Gdański
2:2
Morze Stegna
Bałtyk Sztutowo
2:2
MKS Gryf Tczew 2009
UKS Orły Tczew 07/08
2:3
Wisła Tczew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
1:7
Keramzyt Szprudowo
Wierzyca Pelplin
0:8
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Morze Stegna
13:0
Bałtyk Sztutowo
Supra Kwidzyn
6:1
UKS Orły Tczew 07/08
Wisła Tczew
1:7
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Styna Godziszewo
1:12
DSPN I
MKS Gryf Tczew 2009
0:11
KP Starogard Gdański
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
4:1
Supra Kwidzyn
Keramzyt Szprudowo
3:1
MKS Gryf Tczew 2009
Żuławy Nowy Dwór Gdański
7:4
Wisła Tczew
UKS Orły Tczew 07/08
7:1
Styna Godziszewo
DSPN I
11:0
Rodło Kwidzyn 2009
Morze Stegna
10:0
Wierzyca Pelplin
Bałtyk Sztutowo
0:11
KP Starogard Gdański
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
6:0
UKS Orły Tczew 07/08
KP Starogard Gdański
5:0
Keramzyt Szprudowo
Wierzyca Pelplin
6:0
Bałtyk Sztutowo
Supra Kwidzyn
2:8
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Wisła Tczew
3:16
Morze Stegna
Styna Godziszewo
1:7
Beniaminek 03 Starogard Gdański
MKS Gryf Tczew 2009
1:6
DSPN I
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
7:0
Rodło Kwidzyn 2009
Żuławy Nowy Dwór Gdański
8:2
Styna Godziszewo
UKS Orły Tczew 07/08
2:2
MKS Gryf Tczew 2009
Wierzyca Pelplin
4:1
Wisła Tczew
DSPN I
2:1
KP Starogard Gdański
Morze Stegna
2:0
Supra Kwidzyn
Bałtyk Sztutowo
0:2
Keramzyt Szprudowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
0:5
Żuławy Nowy Dwór Gdański
KP Starogard Gdański
9:0
UKS Orły Tczew 07/08
Keramzyt Szprudowo
3:0
DSPN I
Supra Kwidzyn
1:6
Wierzyca Pelplin
Wisła Tczew
2:1
Bałtyk Sztutowo
Styna Godziszewo
1:3
Morze Stegna
MKS Gryf Tczew 2009
3:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:4
KP Starogard Gdański
Żuławy Nowy Dwór Gdański
2:5
MKS Gryf Tczew 2009
UKS Orły Tczew 07/08
1:6
Keramzyt Szprudowo
Wierzyca Pelplin
5:0
Styna Godziszewo
Morze Stegna
16:0
Rodło Kwidzyn 2009
Bałtyk Sztutowo
0:8
DSPN I
Wisła Tczew
1:0
Supra Kwidzyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
2:5
Wierzyca Pelplin
KP Starogard Gdański
8:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Keramzyt Szprudowo
0:0
Beniaminek 03 Starogard Gdański
DSPN I
8:1
UKS Orły Tczew 07/08
Supra Kwidzyn
7:1
Bałtyk Sztutowo
Styna Godziszewo
2:5
Wisła Tczew
MKS Gryf Tczew 2009
3:5
Morze Stegna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:4
DSPN I
Żuławy Nowy Dwór Gdański
3:1
Keramzyt Szprudowo
Wierzyca Pelplin
4:1
MKS Gryf Tczew 2009
Morze Stegna
3:8
KP Starogard Gdański
Bałtyk Sztutowo
0:3
UKS Orły Tczew 07/08
Supra Kwidzyn
7:2
Styna Godziszewo
Wisła Tczew
5:3
Rodło Kwidzyn 2009
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
3:2
Supra Kwidzyn
KP Starogard Gdański
3:2
Wierzyca Pelplin
Keramzyt Szprudowo
6:3
Morze Stegna
UKS Orły Tczew 07/08
0:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
DSPN I
4:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Styna Godziszewo
5:2
Bałtyk Sztutowo
MKS Gryf Tczew 2009
3:0
Wisła Tczew
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuławy Nowy Dwór Gdański
3:0
UKS Orły Tczew 07/08
Morze Stegna
1:3
DSPN I
Bałtyk Sztutowo
0:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Supra Kwidzyn
4:1
MKS Gryf Tczew 2009
Wisła Tczew
2:2
KP Starogard Gdański
Styna Godziszewo
3:6
Rodło Kwidzyn 2009
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
7:3
Bałtyk Sztutowo
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
KP Starogard Gdański
8:0
Supra Kwidzyn
Keramzyt Szprudowo
6:0
Wisła Tczew
UKS Orły Tczew 07/08
1:9
Morze Stegna
DSPN I
6:0
Wierzyca Pelplin
MKS Gryf Tczew 2009
4:0
Styna Godziszewo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
0:1
Morze Stegna
KP Starogard Gdański
10:1
Styna Godziszewo
Keramzyt Szprudowo
2:1
Supra Kwidzyn
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza
UKS Orły Tczew 07/08
1:4
Wierzyca Pelplin
DSPN I
- : -
Wisła Tczew
MKS Gryf Tczew 2009
7:1
Rodło Kwidzyn 2009
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
0:7
KP Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin
3:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Morze Stegna
1:3
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Supra Kwidzyn
0:6
DSPN I
Wisła Tczew
6:0
UKS Orły Tczew 07/08
Styna Godziszewo
1:7
Keramzyt Szprudowo
MKS Gryf Tczew 2009
Pauza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
9:2
Wisła Tczew
KP Starogard Gdański
5:6
MKS Gryf Tczew 2009
Keramzyt Szprudowo
6:0
Rodło Kwidzyn 2009
Żuławy Nowy Dwór Gdański
0:2
Wierzyca Pelplin
UKS Orły Tczew 07/08
2:2
Supra Kwidzyn
DSPN I
14:0
Styna Godziszewo
Morze Stegna
Pauza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
0:7
DSPN I
KP Starogard Gdański
Pauza
Wierzyca Pelplin
0:3
Morze Stegna
Supra Kwidzyn
1:9
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Wisła Tczew
1:6
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Styna Godziszewo
1:1
UKS Orły Tczew 07/08
MKS Gryf Tczew 2009
0:3
Keramzyt Szprudowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
11:0
Styna Godziszewo
Keramzyt Szprudowo
0:6
KP Starogard Gdański
Żuławy Nowy Dwór Gdański
0:2
Supra Kwidzyn
UKS Orły Tczew 07/08
0:5
Rodło Kwidzyn 2009
Wierzyca Pelplin
Pauza
DSPN I
6:0
MKS Gryf Tczew 2009
Morze Stegna
7:3
Wisła Tczew
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
0:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
KP Starogard Gdański
2:1
DSPN I
Keramzyt Szprudowo
Pauza
Supra Kwidzyn
2:0
Morze Stegna
Wisła Tczew
0:1
Wierzyca Pelplin
Styna Godziszewo
0:8
Żuławy Nowy Dwór Gdański
MKS Gryf Tczew 2009
7:0
UKS Orły Tczew 07/08
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Tczew
Pauza
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
MKS Gryf Tczew 2009
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Rodło Kwidzyn 2009
UKS Orły Tczew 07/08
- : -
KP Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin
- : -
Supra Kwidzyn
DSPN I
- : -
Keramzyt Szprudowo
Morze Stegna
- : -
Styna Godziszewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Keramzyt Szprudowo
- : -
UKS Orły Tczew 07/08
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orły Tczew 07/08
- : -
DSPN I
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
UKS Orły Tczew 07/08
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orły Tczew 07/08
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Morze Stegna
- : -
UKS Orły Tczew 07/08
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości