Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
1:4
Arka II Gdynia 1929
Jaguar Gdańsk 2009
2:0
Anioły Garczegorze
Cartusia Kartuzy
1:2
DKS POWIŚLE
Grom Nowy Staw
2:0
Gedania Gdańsk
Sokół Wyczechy
0:1
Centrum Pelplin
Gryf Słupsk
4:1
GKS Kolbudy
Orkan Rumia
2:2
Bytovia II Bytów
KP Starogard Gdański
0:1
Kaszubia Kościerzyna
Wierzyca Pelplin
3:0
Rodło Kwidzyn 2009
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
0:4
KP Starogard Gdański
Centrum Pelplin
3:0
Rodło Kwidzyn 2009
Sokół Wyczechy
1:3
Orkan Rumia
DKS POWIŚLE
2:0
Jaguar Gdańsk 2009
Bytovia II Bytów
1:1
Grom Nowy Staw
GKS Kolbudy
0:0
Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
4:1
Stolem Gniewino
Arka II Gdynia 1929
0:1
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
0:2
Wierzyca Pelplin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Pelplin
2:2
DKS POWIŚLE
Cartusia Kartuzy
0:7
Arka II Gdynia 1929
Rodło Kwidzyn 2009
0:0
Anioły Garczegorze
KP Starogard Gdański
3:1
Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw
6:2
Sokół Wyczechy
Gryf Słupsk
2:2
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk 2009
2:0
GKS Kolbudy
Orkan Rumia
3:1
Centrum Pelplin
Stolem Gniewino
2:3
Gedania Gdańsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
0:1
Anioły Garczegorze
Gedania Gdańsk
0:1
Gryf Słupsk
Arka II Gdynia 1929
1:4
Jaguar Gdańsk 2009
DKS POWIŚLE
1:0
Rodło Kwidzyn 2009
Kaszubia Kościerzyna
6:3
Cartusia Kartuzy
Sokół Wyczechy
1:3
KP Starogard Gdański
GKS Kolbudy
2:3
Wierzyca Pelplin
Orkan Rumia
3:1
Grom Nowy Staw
Bytovia II Bytów
0:1
Stolem Gniewino
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk 2009
5:3
Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk
0:1
Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw
1:2
Centrum Pelplin
Cartusia Kartuzy
0:2
Gedania Gdańsk
KP Starogard Gdański
1:1
Orkan Rumia
Wierzyca Pelplin
2:0
Arka II Gdynia 1929
Stolem Gniewino
2:2
Sokół Wyczechy
Rodło Kwidzyn 2009
0:0
GKS Kolbudy
Anioły Garczegorze
0:3
DKS POWIŚLE
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
0:2
Jaguar Gdańsk 2009
Kaszubia Kościerzyna
0:2
Wierzyca Pelplin
Grom Nowy Staw
1:2
KP Starogard Gdański
Centrum Pelplin
2:0
DKS POWIŚLE
Arka II Gdynia 1929
3:0
Rodło Kwidzyn 2009
Sokół Wyczechy
2:2
Gryf Słupsk
GKS Kolbudy
3:1
Anioły Garczegorze
Orkan Rumia
0:0
Stolem Gniewino
Bytovia II Bytów
0:2
Cartusia Kartuzy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS POWIŚLE
4:3
GKS Kolbudy
Gryf Słupsk
0:1
Orkan Rumia
Cartusia Kartuzy
4:6
Sokół Wyczechy
Rodło Kwidzyn 2009
0:1
Kaszubia Kościerzyna
KP Starogard Gdański
0:2
Centrum Pelplin
Anioły Garczegorze
1:2
Arka II Gdynia 1929
Wierzyca Pelplin
1:2
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk 2009
4:1
Bytovia II Bytów
Stolem Gniewino
4:2
Grom Nowy Staw
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Rumia
2:1
Cartusia Kartuzy
KP Starogard Gdański
1:0
Stolem Gniewino
Centrum Pelplin
2:2
GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw
3:1
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
5:0
Rodło Kwidzyn 2009
Kaszubia Kościerzyna
0:0
Anioły Garczegorze
Sokół Wyczechy
1:0
Jaguar Gdańsk 2009
Bytovia II Bytów
0:4
Wierzyca Pelplin
Arka II Gdynia 1929
4:0
DKS POWIŚLE
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:4
Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn 2009
0:2
Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk
3:1
KP Starogard Gdański
GKS Kolbudy
1:4
Arka II Gdynia 1929
Anioły Garczegorze
2:4
Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin
6:2
Sokół Wyczechy
Stolem Gniewino
1:0
Centrum Pelplin
DKS POWIŚLE
0:3
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk 2009
1:1
Orkan Rumia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
2:0
Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw
2:1
Jaguar Gdańsk 2009
Kaszubia Kościerzyna
3:1
GKS Kolbudy
Centrum Pelplin
1:0
Arka II Gdynia 1929
Gedania Gdańsk
0:3
DKS POWIŚLE
Sokół Wyczechy
0:1
Rodło Kwidzyn 2009
Orkan Rumia
2:3
Wierzyca Pelplin
Stolem Gniewino
2:0
Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów
0:0
Anioły Garczegorze
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS POWIŚLE
1:1
Bytovia II Bytów
Cartusia Kartuzy
0:0
Stolem Gniewino
Gryf Słupsk
4:0
Centrum Pelplin
GKS Kolbudy
0:1
Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin
1:2
Grom Nowy Staw
Jaguar Gdańsk 2009
2:2
KP Starogard Gdański
Arka II Gdynia 1929
5:1
Kaszubia Kościerzyna
Anioły Garczegorze
3:2
Sokół Wyczechy
Rodło Kwidzyn 2009
2:1
Orkan Rumia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
1:5
Wierzyca Pelplin
Centrum Pelplin
2:1
Kaszubia Kościerzyna
Grom Nowy Staw
2:0
Rodło Kwidzyn 2009
Gedania Gdańsk
1:5
Arka II Gdynia 1929
Sokół Wyczechy
1:2
DKS POWIŚLE
Gryf Słupsk
2:1
Cartusia Kartuzy
Orkan Rumia
2:5
Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino
2:1
Jaguar Gdańsk 2009
Bytovia II Bytów
1:3
GKS Kolbudy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:0
Centrum Pelplin
Rodło Kwidzyn 2009
1:3
KP Starogard Gdański
Kaszubia Kościerzyna
3:1
Gedania Gdańsk
Arka II Gdynia 1929
3:0
Bytovia II Bytów
GKS Kolbudy
4:2
Sokół Wyczechy
Jaguar Gdańsk 2009
3:2
Gryf Słupsk
DKS POWIŚLE
1:3
Orkan Rumia
Wierzyca Pelplin
3:1
Stolem Gniewino
Anioły Garczegorze
2:4
Grom Nowy Staw
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:2
Jaguar Gdańsk 2009
KP Starogard Gdański
1:1
Anioły Garczegorze
Centrum Pelplin
1:0
Gedania Gdańsk
Sokół Wyczechy
0:5
Arka II Gdynia 1929
Bytovia II Bytów
6:0
Kaszubia Kościerzyna
Stolem Gniewino
0:0
Rodło Kwidzyn 2009
Orkan Rumia
0:2
GKS Kolbudy
Grom Nowy Staw
0:1
DKS POWIŚLE
Gryf Słupsk
1:2
Wierzyca Pelplin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Pelplin
7:1
Cartusia Kartuzy
Rodło Kwidzyn 2009
1:1
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
0:2
Bytovia II Bytów
Kaszubia Kościerzyna
5:0
Sokół Wyczechy
Jaguar Gdańsk 2009
2:2
Centrum Pelplin
GKS Kolbudy
3:4
Grom Nowy Staw
DKS POWIŚLE
2:0
KP Starogard Gdański
Anioły Garczegorze
1:0
Stolem Gniewino
Arka II Gdynia 1929
2:0
Orkan Rumia
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
3:2
Rodło Kwidzyn 2009
KP Starogard Gdański
2:1
GKS Kolbudy
Centrum Pelplin
5:0
Bytovia II Bytów
Grom Nowy Staw
2:1
Arka II Gdynia 1929
Stolem Gniewino
1:1
DKS POWIŚLE
Sokół Wyczechy
2:0
Gedania Gdańsk
Gryf Słupsk
2:0
Anioły Garczegorze
Orkan Rumia
1:2
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk 2009
1:5
Wierzyca Pelplin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
1:0
Jaguar Gdańsk 2009
Arka II Gdynia 1929
0:1
KP Starogard Gdański
Bytovia II Bytów
3:2
Sokół Wyczechy
Gedania Gdańsk
1:1
Orkan Rumia
Kaszubia Kościerzyna
4:0
Grom Nowy Staw
DKS POWIŚLE
2:1
Gryf Słupsk
GKS Kolbudy
0:1
Stolem Gniewino
Wierzyca Pelplin
1:1
Centrum Pelplin
Anioły Garczegorze
2:1
Cartusia Kartuzy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Bytovia II Bytów
1:0
Orkan Rumia
Rodło Kwidzyn 2009
0:3*
Wierzyca Pelplin
Centrum Pelplin
5:0
Sokół Wyczechy
Gedania Gdańsk
0:2
Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna
1:5
KP Starogard Gdański
Arka II Gdynia 1929
2:2
Stolem Gniewino
DKS POWIŚLE
1:0
Cartusia Kartuzy
GKS Kolbudy
1:1
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
1:3
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
2:4
GKS Kolbudy
Rodło Kwidzyn 2009
0:3*
Centrum Pelplin
KP Starogard Gdański
4:4
Gedania Gdańsk
Grom Nowy Staw
2:1
Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk
1:2
Arka II Gdynia 1929
Wierzyca Pelplin
4:2
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk 2009
0:0
DKS POWIŚLE
Orkan Rumia
4:2
Sokół Wyczechy
Stolem Gniewino
3:2
Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
3:0
Orkan Rumia
Gedania Gdańsk
0:0
Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna
1:3
Gryf Słupsk
Arka II Gdynia 1929
0:2
Cartusia Kartuzy
Sokół Wyczechy
1:3
Grom Nowy Staw
DKS POWIŚLE
1:4
Wierzyca Pelplin
GKS Kolbudy
1:1
Jaguar Gdańsk 2009
Anioły Garczegorze
3:0*
Rodło Kwidzyn 2009
Bytovia II Bytów
2:4
KP Starogard Gdański
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk 2009
1:0
Arka II Gdynia 1929
Rodło Kwidzyn 2009
0:3*
DKS POWIŚLE
Anioły Garczegorze
1:2
Centrum Pelplin
Stolem Gniewino
0:1
Bytovia II Bytów
Gryf Słupsk
3:2
Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin
3:0
GKS Kolbudy
KP Starogard Gdański
4:0
Sokół Wyczechy
Grom Nowy Staw
2:2
Orkan Rumia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kolbudy
3:0*
Rodło Kwidzyn 2009
DKS POWIŚLE
2:1
Anioły Garczegorze
Centrum Pelplin
1:1
Grom Nowy Staw
Gedania Gdańsk
1:1
Cartusia Kartuzy
Kaszubia Kościerzyna
3:0
Jaguar Gdańsk 2009
Arka II Gdynia 1929
2:0
Wierzyca Pelplin
Sokół Wyczechy
2:4
Stolem Gniewino
Orkan Rumia
0:2
KP Starogard Gdański
Bytovia II Bytów
1:4
Gryf Słupsk
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
0:0
Bytovia II Bytów
Rodło Kwidzyn 2009
0:3*
Arka II Gdynia 1929
KP Starogard Gdański
2:1
Grom Nowy Staw
DKS POWIŚLE
2:4
Centrum Pelplin
Gryf Słupsk
6:2
Sokół Wyczechy
Anioły Garczegorze
4:3
GKS Kolbudy
Wierzyca Pelplin
1:0
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk 2009
5:2
Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino
3:0
Orkan Rumia
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Pelplin
2:1
KP Starogard Gdański
Grom Nowy Staw
1:0
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
1:3
Wierzyca Pelplin
Kaszubia Kościerzyna
3:0*
Rodło Kwidzyn 2009
Arka II Gdynia 1929
3:0
Anioły Garczegorze
Sokół Wyczechy
1:3
Cartusia Kartuzy
GKS Kolbudy
1:1
DKS POWIŚLE
Orkan Rumia
2:1
Gryf Słupsk
Bytovia II Bytów
0:2
Jaguar Gdańsk 2009
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
3:0
Orkan Rumia
GKS Kolbudy
2:1
Centrum Pelplin
Gryf Słupsk
0:2
Grom Nowy Staw
DKS POWIŚLE
1:1
Arka II Gdynia 1929
Wierzyca Pelplin
2:0
Bytovia II Bytów
Jaguar Gdańsk 2009
7:0
Sokół Wyczechy
Stolem Gniewino
0:3
KP Starogard Gdański
Rodło Kwidzyn 2009
0:3
Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze
2:3
Kaszubia Kościerzyna
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
0:2
Gryf Słupsk
Centrum Pelplin
2:1
Stolem Gniewino
Grom Nowy Staw
2:3
Cartusia Kartuzy
Gedania Gdańsk
3:1
Anioły Garczegorze
Kaszubia Kościerzyna
1:1
DKS POWIŚLE
Arka II Gdynia 1929
0:1
GKS Kolbudy
Sokół Wyczechy
1:6
Wierzyca Pelplin
Orkan Rumia
1:1
Jaguar Gdańsk 2009
Bytovia II Bytów
3:0
Rodło Kwidzyn 2009
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:1
KP Starogard Gdański
Gryf Słupsk
0:1
Stolem Gniewino
GKS Kolbudy
5:1
Kaszubia Kościerzyna
Wierzyca Pelplin
5:1
Orkan Rumia
Jaguar Gdańsk 2009
1:7
Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze
1:0
Bytovia II Bytów
DKS POWIŚLE
3:0
Gedania Gdańsk
Rodło Kwidzyn 2009
0:3*
Sokół Wyczechy
Arka II Gdynia 1929
0:3*
Centrum Pelplin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
2:0
GKS Kolbudy
Kaszubia Kościerzyna
3:2
Arka II Gdynia 1929
Grom Nowy Staw
3:0*
Wierzyca Pelplin
Orkan Rumia
3:0
Rodło Kwidzyn 2009
Stolem Gniewino
1:1
Cartusia Kartuzy
KP Starogard Gdański
4:0
Jaguar Gdańsk 2009
Centrum Pelplin
1:3
Gryf Słupsk
Sokół Wyczechy
2:2
Anioły Garczegorze
Bytovia II Bytów
0:5
DKS POWIŚLE
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
0:3*
Grom Nowy Staw
Cartusia Kartuzy
2:0
Gryf Słupsk
Anioły Garczegorze
1:2
Orkan Rumia
Jaguar Gdańsk 2009
1:1
Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna
0:2
Centrum Pelplin
GKS Kolbudy
2:2
Bytovia II Bytów
DKS POWIŚLE
2:0
Sokół Wyczechy
Wierzyca Pelplin
1:0
KP Starogard Gdański
Arka II Gdynia 1929
3:1
Gedania Gdańsk
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
3:0*
Rodło Kwidzyn 2009
Centrum Pelplin
0:0
Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw
1:0
Anioły Garczegorze
Gedania Gdańsk
2:2
Kaszubia Kościerzyna
Sokół Wyczechy
0:1
GKS Kolbudy
Gryf Słupsk
4:1
Jaguar Gdańsk 2009
Stolem Gniewino
0:3
Wierzyca Pelplin
Orkan Rumia
2:1
DKS POWIŚLE
Bytovia II Bytów
1:6
Arka II Gdynia 1929
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
0:3
Stolem Gniewino
Gedania Gdańsk
2:4
Centrum Pelplin
Kaszubia Kościerzyna
0:2
Bytovia II Bytów
GKS Kolbudy
6:1
Orkan Rumia
Anioły Garczegorze
3:3
KP Starogard Gdański
Wierzyca Pelplin
3:2
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk 2009
1:2
Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia 1929
6:2
Sokół Wyczechy
DKS POWIŚLE
2:0
Grom Nowy Staw
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
1:1
Wierzyca Pelplin
Gryf Słupsk
3:0*
Rodło Kwidzyn 2009
Stolem Gniewino
3:1
Anioły Garczegorze
KP Starogard Gdański
4:0
DKS POWIŚLE
Grom Nowy Staw
1:1
GKS Kolbudy
Orkan Rumia
1:1
Arka II Gdynia 1929
Sokół Wyczechy
2:1
Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk 2009
2:2
Centrum Pelplin
Bytovia II Bytów
0:4
Gedania Gdańsk
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
DKS POWIŚLE
1:0
Stolem Gniewino
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
3:3
Anioły Garczegorze
KP Starogard Gdański
5:1
Arka II Gdynia 1929
Centrum Pelplin
0:3
Wierzyca Pelplin
Grom Nowy Staw
0:1
Kaszubia Kościerzyna
Sokół Wyczechy
2:1
Bytovia II Bytów
Jaguar Gdańsk 2009
3:0
Rodło Kwidzyn 2009
Orkan Rumia
3:1
Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino
0:3
GKS Kolbudy
Gryf Słupsk
2:2
DKS POWIŚLE
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości