Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
4:0
Pogoń Lębork
U-2 Bytów
0:0
AP KP Gdynia
Lechia Gdańsk
12:0
Rodło Kwidzyn 2009
Chojniczanka Chojnice
1:2
Santos Gdańsk
KP Starogard Gdański
5:1
Sztorm KOSAKOWO
Czarni Pruszcz Gdański
3:1
Gryf Wejherowo
KS Gryf Słupsk
2:1
......
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
2:2
Chojniczanka Chojnice
......
2:3
Arka Gdynia
Gryf Wejherowo
1:3
KS Gryf Słupsk
AP KP Gdynia
6:1
Pogoń Lębork
Rodło Kwidzyn 2009
4:2
Czarni Pruszcz Gdański
Santos Gdańsk
2:1
KP Starogard Gdański
Sztorm KOSAKOWO
0:7
Lechia Gdańsk
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
1:0
Gryf Wejherowo
Lechia Gdańsk
6:1
Santos Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
0:0
AP KP Gdynia
KP Starogard Gdański
3:0
U-2 Bytów
Czarni Pruszcz Gdański
0:1
Sztorm KOSAKOWO
Pogoń Lębork
1:2
......
KS Gryf Słupsk
2:0
Rodło Kwidzyn 2009
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
0:3
Lechia Gdańsk
Chojniczanka Chojnice
0:3
KP Starogard Gdański
Gryf Wejherowo
0:2
Pogoń Lębork
AP KP Gdynia
1:0
......
Rodło Kwidzyn 2009
0:6
Arka Gdynia
Santos Gdańsk
2:0
Czarni Pruszcz Gdański
Sztorm KOSAKOWO
0:2
KS Gryf Słupsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
1:2
Sztorm KOSAKOWO
Lechia Gdańsk
3:0
Chojniczanka Chojnice
......
2:1
Gryf Wejherowo
KP Starogard Gdański
3:2
AP KP Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański
2:3
U-2 Bytów
Pogoń Lębork
1:2
Rodło Kwidzyn 2009
KS Gryf Słupsk
1:2
Santos Gdańsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
1:2
KS Gryf Słupsk
Chojniczanka Chojnice
6:1
Czarni Pruszcz Gdański
KP Starogard Gdański
0:2
Lechia Gdańsk
AP KP Gdynia
2:2
Gryf Wejherowo
Rodło Kwidzyn 2009
1:2
......
Santos Gdańsk
3:2
Arka Gdynia
Sztorm KOSAKOWO
2:0
Pogoń Lębork
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
2:1
U-2 Bytów
Lechia Gdańsk
5:1
AP KP Gdynia
......
2:2
Sztorm KOSAKOWO
Czarni Pruszcz Gdański
1:3
KP Starogard Gdański
Pogoń Lębork
0:5
Santos Gdańsk
Gryf Wejherowo
5:2
Rodło Kwidzyn 2009
KS Gryf Słupsk
1:1
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Santos Gdańsk
6:1
......
AP KP Gdynia
1:0
Rodło Kwidzyn 2009
Chojniczanka Chojnice
3:0
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
7:0
Czarni Pruszcz Gdański
U-2 Bytów
3:1
Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański
2:0
KS Gryf Słupsk
Sztorm KOSAKOWO
0:0
Gryf Wejherowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
......
0:3
U-2 Bytów
Pogoń Lębork
0:10
Chojniczanka Chojnice
Gryf Wejherowo
1:5
Santos Gdańsk
Arka Gdynia
0:3
KP Starogard Gdański
Czarni Pruszcz Gdański
0:2
AP KP Gdynia
KS Gryf Słupsk
0:4
Lechia Gdańsk
Rodło Kwidzyn 2009
2:1
Sztorm KOSAKOWO
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
1:2
Arka Gdynia
Chojniczanka Chojnice
2:1
......
Czarni Pruszcz Gdański
1:3
KS Gryf Słupsk
AP KP Gdynia
0:1
Sztorm KOSAKOWO
Santos Gdańsk
5:0
Rodło Kwidzyn 2009
U-2 Bytów
5:1
Gryf Wejherowo
KP Starogard Gdański
- : -
Pogoń Lębork
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
0:0
Czarni Pruszcz Gdański
Pogoń Lębork
0:13
Lechia Gdańsk
Gryf Wejherowo
0:4
Chojniczanka Chojnice
......
2:2
KP Starogard Gdański
KS Gryf Słupsk
0:0
AP KP Gdynia
Rodło Kwidzyn 2009
3:2
U-2 Bytów
Sztorm KOSAKOWO
0:3
Santos Gdańsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
1:0
Sztorm KOSAKOWO
Lechia Gdańsk
9:0
......
Chojniczanka Chojnice
3:1
Rodło Kwidzyn 2009
KP Starogard Gdański
5:1
Gryf Wejherowo
AP KP Gdynia
0:1
Santos Gdańsk
KS Gryf Słupsk
4:1
Arka Gdynia
Czarni Pruszcz Gdański
2:1
Pogoń Lębork
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia
- : -
AP KP Gdynia
Pogoń Lębork
- : -
KS Gryf Słupsk
Santos Gdańsk
- : -
U-2 Bytów
......
- : -
Czarni Pruszcz Gdański
Gryf Wejherowo
- : -
Lechia Gdańsk
Rodło Kwidzyn 2009
- : -
KP Starogard Gdański
Sztorm KOSAKOWO
- : -
Chojniczanka Chojnice

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości