Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wlkp.
3:0
Polonia Poznań
Phytopharm Klęka
1:1
Maratończyk Brzeźno
Warta II Śrem
2:3
Clescevia Kleszczewo
Pogoń Książ Wielkopolski
6:4
Lider Swarzędz
Zawisza Dolsk
0:4
Avia Kamionki
Stella Luboń
0:1
Czarni Czerniejewo
Jurand Koziegłowy
1:2
Kłos II Zaniemyśl
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos II Zaniemyśl
1:2
Czarni Czerniejewo
Polonia Poznań
2:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Zawisza Dolsk
0:1
Warta II Śrem
Jurand Koziegłowy
1:4
Polonia II Środa Wlkp.
Clescevia Kleszczewo
4:1
Stella Luboń
Avia Kamionki
0:3
Maratończyk Brzeźno
Lider Swarzędz
2:3
Phytopharm Klęka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stella Luboń
4:1
Zawisza Dolsk
Maratończyk Brzeźno
4:1
Lider Swarzędz
Pogoń Książ Wielkopolski
4:3
Jurand Koziegłowy
Kłos II Zaniemyśl
4:1
Clescevia Kleszczewo
Phytopharm Klęka
2:1
Polonia Poznań
Polonia II Środa Wlkp.
2:3
Czarni Czerniejewo
Warta II Śrem
2:2
Avia Kamionki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
3:4
Maratończyk Brzeźno
Pogoń Książ Wielkopolski
0:3
Czarni Czerniejewo
Zawisza Dolsk
1:2
Kłos II Zaniemyśl
Jurand Koziegłowy
5:3
Phytopharm Klęka
Clescevia Kleszczewo
2:2
Polonia II Środa Wlkp.
Avia Kamionki
1:3
Lider Swarzędz
Warta II Śrem
1:2
Stella Luboń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
1:3
Clescevia Kleszczewo
Stella Luboń
1:2
Avia Kamionki
Lider Swarzędz
4:0
Polonia Poznań
Maratończyk Brzeźno
5:1
Jurand Koziegłowy
Phytopharm Klęka
1:2
Czarni Czerniejewo
Kłos II Zaniemyśl
3:2
Warta II Śrem
Polonia II Środa Wlkp.
3:0*
Zawisza Dolsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
6:1
Maratończyk Brzeźno
Zawisza Dolsk
2:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Jurand Koziegłowy
1:8
Lider Swarzędz
Clescevia Kleszczewo
0:1
Phytopharm Klęka
Stella Luboń
9:0
Kłos II Zaniemyśl
Avia Kamionki
3:0*
Polonia Poznań
Warta II Śrem
2:2
Polonia II Środa Wlkp.
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
0:3*
Jurand Koziegłowy
Pogoń Książ Wielkopolski
1:1
Warta II Śrem
Polonia II Środa Wlkp.
1:2
Stella Luboń
Maratończyk Brzeźno
3:2
Clescevia Kleszczewo
Lider Swarzędz
3:4
Czarni Czerniejewo
Kłos II Zaniemyśl
0:3
Avia Kamionki
Phytopharm Klęka
1:2
Zawisza Dolsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
3:0*
Polonia Poznań
Zawisza Dolsk
1:1
Maratończyk Brzeźno
Clescevia Kleszczewo
2:5
Lider Swarzędz
Stella Luboń
5:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Avia Kamionki
6:0
Jurand Koziegłowy
Kłos II Zaniemyśl
0:6
Polonia II Środa Wlkp.
Warta II Śrem
3:5
Phytopharm Klęka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
0:3*
Clescevia Kleszczewo
Pogoń Książ Wielkopolski
2:3
Kłos II Zaniemyśl
Maratończyk Brzeźno
1:2
Warta II Śrem
Jurand Koziegłowy
1:4
Czarni Czerniejewo
Lider Swarzędz
1:2
Zawisza Dolsk
Phytopharm Klęka
0:1
Stella Luboń
Polonia II Środa Wlkp.
6:1
Avia Kamionki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wlkp.
5:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Zawisza Dolsk
0:1
Polonia Poznań
Clescevia Kleszczewo
3:4
Jurand Koziegłowy
Stella Luboń
3:0
Maratończyk Brzeźno
Avia Kamionki
6:2
Czarni Czerniejewo
Warta II Śrem
2:1
Lider Swarzędz
Kłos II Zaniemyśl
1:1
Phytopharm Klęka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
1:1
Warta II Śrem
Pogoń Książ Wielkopolski
3:12
Avia Kamionki
Maratończyk Brzeźno
2:3
Kłos II Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo
2:3
Clescevia Kleszczewo
Jurand Koziegłowy
3:2
Zawisza Dolsk
Lider Swarzędz
2:2
Stella Luboń
Phytopharm Klęka
0:0
Polonia II Środa Wlkp.
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
3:1
Phytopharm Klęka
Polonia II Środa Wlkp.
10:0
Maratończyk Brzeźno
Zawisza Dolsk
2:4
Czarni Czerniejewo
Stella Luboń
4:0
Polonia Poznań
Avia Kamionki
8:2
Clescevia Kleszczewo
Kłos II Zaniemyśl
0:6
Lider Swarzędz
Warta II Śrem
0:3
Jurand Koziegłowy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
0:2
Kłos II Zaniemyśl
Jurand Koziegłowy
1:1
Stella Luboń
Maratończyk Brzeźno
1:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Czarni Czerniejewo
1:3
Warta II Śrem
Clescevia Kleszczewo
0:3
Zawisza Dolsk
Lider Swarzędz
2:0
Polonia II Środa Wlkp.
Phytopharm Klęka
1:2
Avia Kamionki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
2:4
Polonia II Środa Wlkp.
Czarni Czerniejewo
3:2
Stella Luboń
Avia Kamionki
4:2
Zawisza Dolsk
Kłos II Zaniemyśl
3:0
Jurand Koziegłowy
Lider Swarzędz
1:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Maratończyk Brzeźno
2:2
Phytopharm Klęka
Clescevia Kleszczewo
8:0
Warta II Śrem
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
2:1
Polonia Poznań
Czarni Czerniejewo
5:1
Kłos II Zaniemyśl
Warta II Śrem
1:1
Zawisza Dolsk
Phytopharm Klęka
4:2
Lider Swarzędz
Maratończyk Brzeźno
1:3
Avia Kamionki
Polonia II Środa Wlkp.
3:0
Jurand Koziegłowy
Stella Luboń
1:7
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
1:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Polonia Poznań
1:2
Phytopharm Klęka
Czarni Czerniejewo
1:1
Polonia II Środa Wlkp.
Avia Kamionki
3:1
Warta II Śrem
Zawisza Dolsk
3:2
Stella Luboń
Lider Swarzędz
8:1
Maratończyk Brzeźno
Clescevia Kleszczewo
1:3
Kłos II Zaniemyśl
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Phytopharm Klęka
4:0
Jurand Koziegłowy
Polonia II Środa Wlkp.
2:0
Clescevia Kleszczewo
Maratończyk Brzeźno
1:2
Polonia Poznań
Czarni Czerniejewo
4:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Lider Swarzędz
2:2
Avia Kamionki
Stella Luboń
6:0
Warta II Śrem
Kłos II Zaniemyśl
3:1
Zawisza Dolsk
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Poznań
1:2
Lider Swarzędz
Czarni Czerniejewo
2:1
Phytopharm Klęka
Avia Kamionki
5:0
Stella Luboń
Warta II Śrem
1:0
Kłos II Zaniemyśl
Clescevia Kleszczewo
1:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Zawisza Dolsk
2:3
Polonia II Środa Wlkp.
Jurand Koziegłowy
2:2
Maratończyk Brzeźno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos II Zaniemyśl
1:2
Stella Luboń
Maratończyk Brzeźno
1:1
Czarni Czerniejewo
Polonia Poznań
0:3
Avia Kamionki
Pogoń Książ Wielkopolski
0:0
Zawisza Dolsk
Lider Swarzędz
8:1
Jurand Koziegłowy
Phytopharm Klęka
7:1
Clescevia Kleszczewo
Polonia II Środa Wlkp.
3:0
Warta II Śrem
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czerniejewo
3:1
Lider Swarzędz
Jurand Koziegłowy
2:8
Polonia Poznań
Stella Luboń
0:1
Polonia II Środa Wlkp.
Avia Kamionki
5:0
Kłos II Zaniemyśl
Warta II Śrem
2:1
Pogoń Książ Wielkopolski
Zawisza Dolsk
1:1
Phytopharm Klęka
Clescevia Kleszczewo
2:0
Maratończyk Brzeźno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości