Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
1:2
Orkan Jarosławiec
Czarni Czerniejewo
3:0*
Clescevia Kleszczewo
Wiara Lecha Poznań
5:2
Przemysław Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski
1:1
LKS Kicin
Zawisza Dolsk
1:1
KS Gniezno
Maratończyk Brzeźno
2:4
KS Łopuchowo
Polonia II Środa Wlkp.
5:0
Las Puszczykowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
3:0
KS Łopuchowo
KS Gniezno
3:0
Maratończyk Brzeźno
Las Puszczykowo
0:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Wiara Lecha Poznań
1:0
Zawisza Dolsk
Orkan Jarosławiec
3:4
Czarni Czerniejewo
Clescevia Kleszczewo
1:2
Polonia II Środa Wlkp.
Przemysław Poznań
1:4
Jurand Koziegłowy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
5:0
Zawisza Dolsk
Pogoń Książ Wielkopolski
0:4
Clescevia Kleszczewo
Polonia II Środa Wlkp.
1:5
Orkan Jarosławiec
Maratończyk Brzeźno
0:3
LKS Kicin
Czarni Czerniejewo
5:1
Przemysław Poznań
Wiara Lecha Poznań
2:0
KS Gniezno
KS Łopuchowo
2:1
Las Puszczykowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
5:1
Pogoń Książ Wielkopolski
Clescevia Kleszczewo
1:1
KS Łopuchowo
Wiara Lecha Poznań
3:0
Jurand Koziegłowy
Przemysław Poznań
0:3
Polonia II Środa Wlkp.
Zawisza Dolsk
1:1
Czarni Czerniejewo
KS Gniezno
0:3
LKS Kicin
Las Puszczykowo
1:4
Maratończyk Brzeźno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wlkp.
3:0
Zawisza Dolsk
Jurand Koziegłowy
3:1
KS Gniezno
Maratończyk Brzeźno
2:1
Clescevia Kleszczewo
Czarni Czerniejewo
1:2
Wiara Lecha Poznań
KS Łopuchowo
0:5
Orkan Jarosławiec
LKS Kicin
3:3
Las Puszczykowo
Pogoń Książ Wielkopolski
1:0
Przemysław Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
5:1
KS Łopuchowo
Orkan Jarosławiec
1:4
Maratończyk Brzeźno
Jurand Koziegłowy
3:3
Czarni Czerniejewo
Clescevia Kleszczewo
5:0
LKS Kicin
Wiara Lecha Poznań
1:4
Polonia II Środa Wlkp.
Zawisza Dolsk
2:2
Pogoń Książ Wielkopolski
KS Gniezno
5:2
Las Puszczykowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
0:2
Wiara Lecha Poznań
Polonia II Środa Wlkp.
0:2
Jurand Koziegłowy
Maratończyk Brzeźno
2:2
Przemysław Poznań
LKS Kicin
1:5
Orkan Jarosławiec
Czarni Czerniejewo
0:2
KS Gniezno
Las Puszczykowo
2:4
Clescevia Kleszczewo
KS Łopuchowo
2:2
Zawisza Dolsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
2:3
LKS Kicin
Zawisza Dolsk
4:0
Maratończyk Brzeźno
Wiara Lecha Poznań
3:1
KS Łopuchowo
Orkan Jarosławiec
7:0
Las Puszczykowo
Czarni Czerniejewo
3:1
Polonia II Środa Wlkp.
KS Gniezno
1:4
Clescevia Kleszczewo
Jurand Koziegłowy
5:1
Pogoń Książ Wielkopolski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wlkp.
0:1
KS Gniezno
Pogoń Książ Wielkopolski
0:4
Czarni Czerniejewo
Maratończyk Brzeźno
0:1
Wiara Lecha Poznań
LKS Kicin
0:0
Zawisza Dolsk
Clescevia Kleszczewo
3:0
Orkan Jarosławiec
KS Łopuchowo
0:1
Jurand Koziegłowy
Las Puszczykowo
2:3
Przemysław Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wlkp.
6:0
Pogoń Książ Wielkopolski
Przemysław Poznań
1:3
Clescevia Kleszczewo
Zawisza Dolsk
2:1
Las Puszczykowo
Jurand Koziegłowy
5:2
Maratończyk Brzeźno
Wiara Lecha Poznań
6:0
LKS Kicin
Czarni Czerniejewo
3:1
KS Łopuchowo
KS Gniezno
2:4
Orkan Jarosławiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Las Puszczykowo
0:9
Wiara Lecha Poznań
LKS Kicin
1:2
Jurand Koziegłowy
KS Łopuchowo
4:1
Polonia II Środa Wlkp.
Orkan Jarosławiec
5:2
Przemysław Poznań
Clescevia Kleszczewo
2:1
Zawisza Dolsk
Pogoń Książ Wielkopolski
1:1
KS Gniezno
Maratończyk Brzeźno
1:3
Czarni Czerniejewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia II Środa Wlkp.
5:1
Maratończyk Brzeźno
Zawisza Dolsk
2:4
Orkan Jarosławiec
Jurand Koziegłowy
5:1
Las Puszczykowo
Pogoń Książ Wielkopolski
4:3
KS Łopuchowo
Czarni Czerniejewo
2:1
LKS Kicin
KS Gniezno
6:0
Przemysław Poznań
Wiara Lecha Poznań
2:1
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Przemysław Poznań
4:0
Zawisza Dolsk
LKS Kicin
4:0
Polonia II Środa Wlkp.
KS Łopuchowo
1:2
KS Gniezno
Orkan Jarosławiec
3:2
Wiara Lecha Poznań
Maratończyk Brzeźno
0:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Las Puszczykowo
0:6
Czarni Czerniejewo
Clescevia Kleszczewo
2:2
Jurand Koziegłowy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
2:0
Jurand Koziegłowy
LKS Kicin
0:5
Pogoń Książ Wielkopolski
Las Puszczykowo
3:2
Polonia II Środa Wlkp.
KS Łopuchowo
2:2
Maratończyk Brzeźno
KS Gniezno
0:3
Zawisza Dolsk
Clescevia Kleszczewo
3:2
Czarni Czerniejewo
Przemysław Poznań
2:8
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
2:2
Przemysław Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski
3:1
Las Puszczykowo
Zawisza Dolsk
1:3
Wiara Lecha Poznań
KS Łopuchowo
4:1
LKS Kicin
Maratończyk Brzeźno
3:0
KS Gniezno
Czarni Czerniejewo
4:2
Orkan Jarosławiec
Polonia II Środa Wlkp.
4:0
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
4:1
Polonia II Środa Wlkp.
LKS Kicin
3:6
Maratończyk Brzeźno
Zawisza Dolsk
0:0
Jurand Koziegłowy
KS Gniezno
0:3
Wiara Lecha Poznań
Las Puszczykowo
2:2
KS Łopuchowo
Przemysław Poznań
0:6
Czarni Czerniejewo
Clescevia Kleszczewo
2:1
Pogoń Książ Wielkopolski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
1:2
Wiara Lecha Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski
1:4
Orkan Jarosławiec
KS Łopuchowo
1:2
Clescevia Kleszczewo
KS Gniezno
0:3
LKS Kicin
Maratończyk Brzeźno
2:1
Las Puszczykowo
Czarni Czerniejewo
2:1
Zawisza Dolsk
Polonia II Środa Wlkp.
6:0
Przemysław Poznań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
7:2
KS Łopuchowo
Wiara Lecha Poznań
2:0
Czarni Czerniejewo
KS Gniezno
0:3
Jurand Koziegłowy
Las Puszczykowo
7:1
LKS Kicin
Zawisza Dolsk
4:1
Polonia II Środa Wlkp.
Przemysław Poznań
2:3
Pogoń Książ Wielkopolski
Clescevia Kleszczewo
1:3
Maratończyk Brzeźno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Maratończyk Brzeźno
4:4
Orkan Jarosławiec
Czarni Czerniejewo
3:1
Jurand Koziegłowy
Polonia II Środa Wlkp.
2:3
Wiara Lecha Poznań
Las Puszczykowo
3:0
KS Gniezno
KS Łopuchowo
11:2
Przemysław Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski
1:1
Zawisza Dolsk
LKS Kicin
0:2
Clescevia Kleszczewo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
0:3
Polonia II Środa Wlkp.
Wiara Lecha Poznań
2:0
Pogoń Książ Wielkopolski
KS Gniezno
0:3
Czarni Czerniejewo
Zawisza Dolsk
1:2
KS Łopuchowo
Orkan Jarosławiec
3:1
LKS Kicin
Przemysław Poznań
2:2
Maratończyk Brzeźno
Clescevia Kleszczewo
6:0
Las Puszczykowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Las Puszczykowo
2:3
Orkan Jarosławiec
KS Łopuchowo
0:2
Wiara Lecha Poznań
Maratończyk Brzeźno
4:1
Zawisza Dolsk
LKS Kicin
0:2
Przemysław Poznań
Polonia II Środa Wlkp.
2:1
Czarni Czerniejewo
Pogoń Książ Wielkopolski
3:5
Jurand Koziegłowy
Clescevia Kleszczewo
3:0*
KS Gniezno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
2:3
KS Łopuchowo
Wiara Lecha Poznań
1:2
Maratończyk Brzeźno
KS Gniezno
0:3
Polonia II Środa Wlkp.
Zawisza Dolsk
4:1
LKS Kicin
Orkan Jarosławiec
5:1
Clescevia Kleszczewo
Czarni Czerniejewo
0:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Przemysław Poznań
4:1
Las Puszczykowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiara Lecha Poznań
7:0
LKS Kicin
Las Puszczykowo
1:2
Zawisza Dolsk
KS Łopuchowo
3:2
Czarni Czerniejewo
Orkan Jarosławiec
3:0
KS Gniezno
Maratończyk Brzeźno
1:3
Jurand Koziegłowy
Clescevia Kleszczewo
2:3
Przemysław Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski
1:6
Polonia II Środa Wlkp.
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
0:3
Pogoń Książ Wielkopolski
Las Puszczykowo
2:3
Wiara Lecha Poznań
Zawisza Dolsk
0:2
Clescevia Kleszczewo
Polonia II Środa Wlkp.
5:1
KS Łopuchowo
Czarni Czerniejewo
5:2
Maratończyk Brzeźno
Przemysław Poznań
2:5
Orkan Jarosławiec
Jurand Koziegłowy
- : -
LKS Kicin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kicin
3:0
Czarni Czerniejewo
Las Puszczykowo
1:0
Jurand Koziegłowy
KS Łopuchowo
2:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Orkan Jarosławiec
7:3
Zawisza Dolsk
Maratończyk Brzeźno
4:6
Polonia II Środa Wlkp.
Przemysław Poznań
3:0
KS Gniezno
Clescevia Kleszczewo
0:2
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Książ Wielkopolski
3:1
Maratończyk Brzeźno
Polonia II Środa Wlkp.
10:0
LKS Kicin
Wiara Lecha Poznań
4:0
Orkan Jarosławiec
Czarni Czerniejewo
5:1
Las Puszczykowo
Zawisza Dolsk
3:3
Przemysław Poznań
KS Gniezno
0:3
KS Łopuchowo
Jurand Koziegłowy
2:2
Clescevia Kleszczewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości