Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Stara Nova Gliwice
5:4
KS Orzeł Jelcz-Laskowice
Red Dragons Pniewy
Wolny los
Gatta Active Zduńska Wola
Wolny los
GKS Komprachcice
Wolny los
FC Toruń
Wolny los
Pogoń 04 Szczecin
Wolny los
Rekord Bielsko-Biała
Wolny los
AZS UŚ Katowice
Wolny los
Red Devils FC Chojnice
Wolny los
Clearex Chorzów
Wolny los
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
Wolny los
MKF Solne Miasto Wieliczka
Wolny los
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Wolny los
LEX Kancelaria Słomniki
Wolny los
Piast Gliwice
Wolny los
AZS Uniwersytet Gdański
Wolny los
Elhurt-Elmet Helios Białystok
3:3   k. 1 : 3
AZS Uniwersytet Warszawski
Góral Tryńcza
2:4
AZS UMCS Lublin Futsal Team
ELMAR
5:7
Heiro Rzeszów
WSD - Twoja Szkoła Grudziądz
6:3
Credo Futsal Piła
Uniwersytet Szczeciński
4:5
Mieszko Gniezno
ZawBud Iława
12:3
TAF ThyssenKrupp Energostal Toruń
Budmax Przodkowo
4:1
Team Lębork
Wiking Opole
1:9
Gwiazda Ruda Śląska
SAN Łódź
3:2
Alimentura WNS Szkoła Gortata Malwee Łódź
KS Futsal Oborniki
6:5
Unisław Team PBDI
GKS FUTSAL TYCHY
11:3
UKS Ekom Futsal Nowiny
Malepszy Futsal Leszno
5:3
Politechnika Gdańska
MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
6:6   k. 2 : 0
KS Futsal Team Brzeg
Stan Ogórki Karczew
9:4
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Sokół 1946 Sokółka
2:6
Constract Lubawa
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UMCS Lublin Futsal Team
4:8
Rekord Bielsko-Biała
Mieszko Gniezno
3:4
Red Devils FC Chojnice
GKS Komprachcice
0:3
Clearex Chorzów
Budmax Przodkowo
3:1
Red Dragons Pniewy
Constract Lubawa
1:5
AZS Uniwersytet Gdański
Heiro Rzeszów
3:7
LEX Kancelaria Słomniki
Stan Ogórki Karczew
3:5
AZS Uniwersytet Warszawski
Malepszy Futsal Leszno
2:5
KS Futsal Oborniki
WSD - Twoja Szkoła Grudziądz
5:6
Pogoń 04 Szczecin
SAN Łódź
5:7
Gatta Active Zduńska Wola
ZawBud Iława
0:7
FC Toruń
Stara Nova Gliwice
4:3
Piast Gliwice
MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
4:3
KGHM Euromaster Chrobry Głogów
GKS FUTSAL TYCHY
0:5
MKF Solne Miasto Wieliczka
Gwiazda Ruda Śląska
3:1
FC Remedium Hybryd Pyskowice
Viva Spajki Szaflary
3:9
AZS UŚ Katowice
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LEX Kancelaria Słomniki
3:2
AZS UŚ Katowice
FC Toruń
4:3
Pogoń 04 Szczecin
Clearex Chorzów
1:0
MKF Solne Miasto Wieliczka
KS Futsal Oborniki
1:3
Red Devils FC Chojnice
MOSiR AZS Uniwersytet Zielonogórski
3:6
Gwiazda Ruda Śląska
AZS Uniwersytet Warszawski
0:6
Gatta Active Zduńska Wola
Stara Nova Gliwice
1:5
Rekord Bielsko-Biała
Budmax Przodkowo
4:4   k. 2 : 3
AZS Uniwersytet Gdański
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gatta Active Zduńska Wola
6:1
FC Toruń
Gwiazda Ruda Śląska
4:2
Red Devils FC Chojnice
LEX Kancelaria Słomniki
0:6
Rekord Bielsko-Biała
AZS Uniwersytet Gdański
2:5
Clearex Chorzów
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Ruda Śląska
1:10
Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów
4:0
Gatta Active Zduńska Wola
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gatta Active Zduńska Wola
5:4
Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
2:0
Gwiazda Ruda Śląska
Runda 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Rekord Bielsko-Biała
3:2
Clearex Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości