Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
1:3
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
Legia Warszawa KS
4:0
Ruch Chorzów
Wisła Płock
1:2
Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin
1:1
Stomil Olsztyn
Motor Lublin
0:3
Widzew Łódź
Wisła Kraków
1:5
Lech Poznań
Wigry Suwałki
2:1
KS Zagłębie Lubin
Mazur Ełk
1:2
Legia II Warszawa
Lech II Poznań
3:3
MOSP II Białystok
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
3:0
Wisła Płock
Ruch Chorzów
2:2
Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin
0:1
Lechia Gdańsk
Stomil Olsztyn
2:1
Motor Lublin
Widzew Łódź
4:2
Wisła Kraków
Lech Poznań
5:0
MOSP II Białystok
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
6:0
Wigry Suwałki
KS Zagłębie Lubin
1:2
Legia II Warszawa
Mazur Ełk
2:1
Lech II Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
2:1
Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów
1:3
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
Wisła Płock
2:2
Pogoń Szczecin
Wigry Suwałki
1:4
Lech Poznań
KS Zagłębie Lubin
2:1
Motor Lublin
Mazur Ełk
4:0
Wisła Kraków
Legia II Warszawa
2:5
Widzew Łódź
Lech II Poznań
1:3
Stomil Olsztyn
MOSP II Białystok
1:2
Lechia Gdańsk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
1:0
MOSP II Białystok
Wisła Płock
2:0
Stomil Olsztyn
Pogoń Szczecin
1:3
Legia Warszawa KS
Motor Lublin
2:2
Mazur Ełk
Widzew Łódź
3:1
Śląsk Wrocław
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
2:0
Wisła Kraków
KS Zagłębie Lubin
1:1
Wigry Suwałki
Legia II Warszawa
0:5
Lech Poznań
Lech II Poznań
4:5
Lechia Gdańsk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
2:1
Ruch Chorzów
Wisła Płock
1:3
Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław
2:1
Lech II Poznań
Widzew Łódź
4:0
Stomil Olsztyn
Lech Poznań
4:0
Mazur Ełk
Wigry Suwałki
1:2
Wisła Kraków
KS Zagłębie Lubin
2:2
Motor Lublin
Legia II Warszawa
2:1
Pogoń Szczecin
MOSP II Białystok
0:8
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
1:3
Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław
2:1
KS Zagłębie Lubin
Stomil Olsztyn
3:1
Legia II Warszawa
Lechia Gdańsk
2:4
Widzew Łódź
Wisła Kraków
1:0
MOSP II Białystok
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
2:3
Lech Poznań
Wigry Suwałki
3:0
Motor Lublin
Mazur Ełk
1:4
Pogoń Szczecin
Lech II Poznań
2:2
Legia Warszawa KS
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
1:2
Stomil Olsztyn
Śląsk Wrocław
1:4
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
Pogoń Szczecin
2:0
MOSP II Białystok
Motor Lublin
0:1
Wisła Płock
Widzew Łódź
3:0
Wisła Kraków
Wigry Suwałki
0:0
KS Zagłębie Lubin
Mazur Ełk
1:4
Lech Poznań
Legia II Warszawa
1:3
Lechia Gdańsk
Lech II Poznań
2:2
Ruch Chorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
2:1
Stomil Olsztyn
Wisła Płock
1:3
Legia II Warszawa
Śląsk Wrocław
0:0
Wigry Suwałki
Pogoń Szczecin
1:2
Lechia Gdańsk
Motor Lublin
1:1
MOSP II Białystok
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
3:3
Widzew Łódź
KS Zagłębie Lubin
2:4
Legia Warszawa KS
Mazur Ełk
0:1
Wisła Kraków
Lech II Poznań
1:5
Lech Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
1:5
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
Ruch Chorzów
2:2
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
1:1
Mazur Ełk
Stomil Olsztyn
1:4
Widzew Łódź
Motor Lublin
2:1
Lech II Poznań
Wisła Kraków
2:0
Wisła Płock
Lech Poznań
3:0
Legia II Warszawa
Wigry Suwałki
2:1
Śląsk Wrocław
KS Zagłębie Lubin
1:2
MOSP II Białystok
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
1:4
Lech Poznań
Stomil Olsztyn
2:3
Ruch Chorzów
Motor Lublin
1:3
Wisła Kraków
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
6:0
Lech II Poznań
Wigry Suwałki
1:3
Legia Warszawa KS
KS Zagłębie Lubin
2:4
Widzew Łódź
Mazur Ełk
0:2
Lechia Gdańsk
Legia II Warszawa
0:1
Pogoń Szczecin
MOSP II Białystok
1:1
Śląsk Wrocław
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
4:0
Legia II Warszawa
Śląsk Wrocław
1:2
Widzew Łódź
Pogoń Szczecin
1:5
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
Motor Lublin
2:2
Stomil Olsztyn
Wisła Kraków
2:0
Wigry Suwałki
Lech Poznań
3:0
Legia Warszawa KS
KS Zagłębie Lubin
1:3
Ruch Chorzów
Mazur Ełk
4:0
MOSP II Białystok
Lech II Poznań
0:2
Lechia Gdańsk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
1:4
Wisła Kraków
Wisła Płock
2:1
Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin
0:0
KS Zagłębie Lubin
Stomil Olsztyn
3:1
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
4:0
MOSP II Białystok
Lech Poznań
1:3
Wigry Suwałki
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
5:2
Motor Lublin
Mazur Ełk
2:2
Lechia Gdańsk
Legia II Warszawa
2:0
Lech II Poznań
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
1:3
Pogoń Szczecin
Stomil Olsztyn
0:2
Legia II Warszawa
Motor Lublin
1:1
Lechia Gdańsk
Wisła Kraków
3:1
Legia Warszawa KS
Lech Poznań
1:6
Widzew Łódź
KS Zagłębie Lubin
1:0
Ruch Chorzów
Mazur Ełk
0:4
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
Lech II Poznań
2:1
Wigry Suwałki
MOSP II Białystok
3:0
Śląsk Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
3:1
Lech II Poznań
Pogoń Szczecin
2:0
MOSP II Białystok
Lechia Gdańsk
1:0
Legia II Warszawa
Motor Lublin
1:2
Ruch Chorzów
Widzew Łódź
4:1
Śląsk Wrocław
Wisła Kraków
2:2
Lech Poznań
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
3:1
Stomil Olsztyn
KS Zagłębie Lubin
2:2
Wisła Płock
Mazur Ełk
0:0
Wigry Suwałki
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
1:3
Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław
1:1
Mazur Ełk
Pogoń Szczecin
1:3
Legia Warszawa KS
Stomil Olsztyn
0:0
Motor Lublin
Wisła Kraków
2:0
Wigry Suwałki
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
2:0
Lechia Gdańsk
KS Zagłębie Lubin
2:3
Lech Poznań
Legia II Warszawa
1:2
MOSP II Białystok
Lech II Poznań
0:4
Widzew Łódź
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia Warszawa KS
0:2
MOSP II Białystok
Ruch Chorzów
1:4
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
Pogoń Szczecin
0:0
Wisła Płock
Stomil Olsztyn
1:1
Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk
1:2
Lech Poznań
Wisła Kraków
2:1
Motor Lublin
Wigry Suwałki
1:2
KS Zagłębie Lubin
Mazur Ełk
2:0
Legia II Warszawa
Lech II Poznań
1:5
Widzew Łódź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Płock
1:2
Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław
2:0
Lech II Poznań
Pogoń Szczecin
1:3
Lechia Gdańsk
Wisła Kraków
2:1
Mazur Ełk
Lech Poznań
1:2
MOSP II Białystok
MOSP Jagiellonia Białystok U-15
4:0
Motor Lublin
Wigry Suwałki
0:3
Widzew Łódź
KS Zagłębie Lubin
1:3
Legia Warszawa KS
Legia II Warszawa
1:1
Stomil Olsztyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości