Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
0:0
Energetyk Gryfino
Świt Skolwin
3:2
GKS Przodkowo
Polonia Środa Wlkp.
1:0
JKS Jarota Jarocin
KP Starogard Gdański
1:0
Górnik Konin
Bałtyk Gdynia
2:3
KKS Kalisz
Wierzyca Pelplin
0:2
Wda Świecie
Centra Ostrów Wielkopolski
1:2
Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew
3:1
Lech II Poznań KKS
Kotwica Kołobrzeg
1:2
Elana Toruń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:1
Kotwica Kołobrzeg
Lech II Poznań KKS
0:5
Bałtyk Gdynia
Elana Toruń
1:0
Świt Skolwin
Centra Ostrów Wielkopolski
1:3
Wierzyca Pelplin
Wda Świecie
4:3
KP Starogard Gdański
KKS Kalisz
0:0
Polonia Środa Wlkp.
Górnik Konin
1:1
Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo
1:5
Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin
2:0
JKS Jarota Jarocin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
0:1
Centra Ostrów Wielkopolski
KKS Kalisz
2:1
JKS Jarota Jarocin
Unia Solec Kujawski
3:5
Wda Świecie
Wierzyca Pelplin
0:0
Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew
0:2
Elana Toruń
Świt Skolwin
4:1
Energetyk Gryfino
Polonia Środa Wlkp.
0:0
Lech II Poznań KKS
Kotwica Kołobrzeg
2:0
Górnik Konin
Bałtyk Gdynia
5:0
GKS Przodkowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań KKS
2:1
JKS Jarota Jarocin
Energetyk Gryfino
0:1
Sokół Kleczew
Wierzyca Pelplin
2:2
KP Starogard Gdański
Centra Ostrów Wielkopolski
3:0
Unia Solec Kujawski
Wda Świecie
1:1
Kotwica Kołobrzeg
Górnik Konin
2:2
Świt Skolwin
GKS Przodkowo
1:4
Polonia Środa Wlkp.
Pogoń II Szczecin
1:0
KKS Kalisz
Elana Toruń
2:0
Bałtyk Gdynia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kotwica Kołobrzeg
3:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Bałtyk Gdynia
3:0
Energetyk Gryfino
Unia Solec Kujawski
0:0
Wierzyca Pelplin
Polonia Środa Wlkp.
1:1
Elana Toruń
KP Starogard Gdański
3:0
Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew
1:1
Górnik Konin
JKS Jarota Jarocin
1:0
GKS Przodkowo
Świt Skolwin
3:0
Wda Świecie
KKS Kalisz
0:0
Lech II Poznań KKS
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Szczecin
1:4
Lech II Poznań KKS
Energetyk Gryfino
0:0
Polonia Środa Wlkp.
Wda Świecie
2:1
Sokół Kleczew
KP Starogard Gdański
2:0
Unia Solec Kujawski
Wierzyca Pelplin
3:2
Kotwica Kołobrzeg
Centra Ostrów Wielkopolski
1:3
Świt Skolwin
Górnik Konin
3:4
Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo
3:2
KKS Kalisz
Elana Toruń
1:1
JKS Jarota Jarocin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
3:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Bałtyk Gdynia
3:0
Wda Świecie
Lech II Poznań KKS
3:1
GKS Przodkowo
Świt Skolwin
2:1
Wierzyca Pelplin
Polonia Środa Wlkp.
5:2
Górnik Konin
JKS Jarota Jarocin
2:3
Energetyk Gryfino
KKS Kalisz
1:1
Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg
1:0
KP Starogard Gdański
Unia Solec Kujawski
1:3
Pogoń II Szczecin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:3
KKS Kalisz
Unia Solec Kujawski
1:1
Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń
0:1
Lech II Poznań KKS
KP Starogard Gdański
0:3
Świt Skolwin
Wierzyca Pelplin
0:3
Sokół Kleczew
Centra Ostrów Wielkopolski
2:4
Bałtyk Gdynia
Wda Świecie
0:3
Polonia Środa Wlkp.
Górnik Konin
2:3
JKS Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
4:0
GKS Przodkowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań KKS
3:0
Energetyk Gryfino
Świt Skolwin
3:0
Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wlkp.
3:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Sokół Kleczew
1:0
KP Starogard Gdański
GKS Przodkowo
1:0
Elana Toruń
JKS Jarota Jarocin
1:1
Wda Świecie
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Pogoń II Szczecin
Bałtyk Gdynia
0:0
Wierzyca Pelplin
KKS Kalisz
2:0
Górnik Konin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
3:2
GKS Przodkowo
Unia Solec Kujawski
0:2
Sokół Kleczew
Wierzyca Pelplin
3:2
Polonia Środa Wlkp.
Centra Ostrów Wielkopolski
2:1
JKS Jarota Jarocin
Wda Świecie
0:2
KKS Kalisz
Kotwica Kołobrzeg
0:3
Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
1:3
Elana Toruń
KP Starogard Gdański
0:1
Bałtyk Gdynia
Górnik Konin
0:5
Lech II Poznań KKS
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań KKS
1:2
Wda Świecie
KKS Kalisz
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Sokół Kleczew
0:1
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wlkp.
1:0
KP Starogard Gdański
JKS Jarota Jarocin
2:0
Wierzyca Pelplin
Bałtyk Gdynia
2:0
Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo
2:1
Górnik Konin
Elana Toruń
1:0
Energetyk Gryfino
Świt Skolwin
2:0
Pogoń II Szczecin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Skolwin
1:1
Sokół Kleczew
Wda Świecie
3:2
GKS Przodkowo
Górnik Konin
1:2
Elana Toruń
Unia Solec Kujawski
0:2
Polonia Środa Wlkp.
KP Starogard Gdański
1:1
JKS Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin
0:1
KKS Kalisz
Centra Ostrów Wielkopolski
3:0
Lech II Poznań KKS
Kotwica Kołobrzeg
3:1
Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
3:0
Energetyk Gryfino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań KKS
3:0
Wierzyca Pelplin
KKS Kalisz
1:0
KP Starogard Gdański
Elana Toruń
3:2
Wda Świecie
Polonia Środa Wlkp.
1:2
Kotwica Kołobrzeg
Energetyk Gryfino
1:1
Górnik Konin
Sokół Kleczew
3:0*
Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo
4:0
Centra Ostrów Wielkopolski
JKS Jarota Jarocin
0:6
Unia Solec Kujawski
Bałtyk Gdynia
2:1
Świt Skolwin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
0:2
Lech II Poznań KKS
Centra Ostrów Wielkopolski
0:1
Elana Toruń
Wda Świecie
1:1
Energetyk Gryfino
Świt Skolwin
5:0
Polonia Środa Wlkp.
Wierzyca Pelplin
1:0
GKS Przodkowo
Unia Solec Kujawski
0:6
KKS Kalisz
Sokół Kleczew
1:0
Bałtyk Gdynia
Kotwica Kołobrzeg
3:1
JKS Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
2:0
Górnik Konin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń
5:0
Wierzyca Pelplin
Polonia Środa Wlkp.
2:1
Sokół Kleczew
GKS Przodkowo
0:1
KP Starogard Gdański
Górnik Konin
4:2
Wda Świecie
KKS Kalisz
0:1
Kotwica Kołobrzeg
JKS Jarota Jarocin
2:0
Świt Skolwin
Lech II Poznań KKS
1:1
Unia Solec Kujawski
Bałtyk Gdynia
1:0
Pogoń II Szczecin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
2:4
Górnik Konin
KP Starogard Gdański
1:2
Elana Toruń
Wierzyca Pelplin
3:0
Energetyk Gryfino
Unia Solec Kujawski
1:0
GKS Przodkowo
Sokół Kleczew
0:0
JKS Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Lech II Poznań KKS
Pogoń II Szczecin
1:1
Wda Świecie
Świt Skolwin
1:0
KKS Kalisz
Bałtyk Gdynia
4:1
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
0:0
KKS Kalisz
Polonia Środa Wlkp.
1:1
Pogoń II Szczecin
Lech II Poznań KKS
0:0
Świt Skolwin
Energetyk Gryfino
0:0
KP Starogard Gdański
Wda Świecie
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Górnik Konin
2:3
Wierzyca Pelplin
JKS Jarota Jarocin
1:1
Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo
1:1
Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń
0:0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:3*
Unia Solec Kujawski
KKS Kalisz
2:1
Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
1:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Wda Świecie
0:1
Wierzyca Pelplin
Górnik Konin
0:0
KP Starogard Gdański
Elana Toruń
1:0
Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo
1:2
Świt Skolwin
JKS Jarota Jarocin
2:1
Polonia Środa Wlkp.
Lech II Poznań KKS
3:0
Sokół Kleczew
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
2:1
GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański
3:1
Wda Świecie
Wierzyca Pelplin
1:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Środa Wlkp.
4:0
KKS Kalisz
JKS Jarota Jarocin
1:2
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
3:0*
Energetyk Gryfino
Bałtyk Gdynia
1:4
Lech II Poznań KKS
Unia Solec Kujawski
1:2
Górnik Konin
Świt Skolwin
2:1
Elana Toruń
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:3*
Świt Skolwin
Centra Ostrów Wielkopolski
0:1
KP Starogard Gdański
Wda Świecie
7:0
Unia Solec Kujawski
Pogoń II Szczecin
1:0
Wierzyca Pelplin
Górnik Konin
0:2
Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń
2:0
Sokół Kleczew
JKS Jarota Jarocin
1:2
KKS Kalisz
GKS Przodkowo
1:3
Bałtyk Gdynia
Lech II Poznań KKS
2:3
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
2:1
Elana Toruń
Sokół Kleczew
3:0*
Energetyk Gryfino
Unia Solec Kujawski
4:1
Centra Ostrów Wielkopolski
JKS Jarota Jarocin
2:1
Lech II Poznań KKS
KP Starogard Gdański
2:0
Wierzyca Pelplin
Świt Skolwin
2:0
Górnik Konin
Polonia Środa Wlkp.
2:0
GKS Przodkowo
Kotwica Kołobrzeg
3:1
Wda Świecie
KKS Kalisz
0:0
Pogoń II Szczecin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:3*
Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo
1:1
JKS Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin
2:1
Unia Solec Kujawski
Górnik Konin
1:0
Sokół Kleczew
Centra Ostrów Wielkopolski
0:3
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń II Szczecin
0:4
KP Starogard Gdański
Lech II Poznań KKS
4:0
KKS Kalisz
Elana Toruń
2:0
Polonia Środa Wlkp.
Wda Świecie
1:2
Świt Skolwin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wlkp.
3:0*
Energetyk Gryfino
Lech II Poznań KKS
1:2
Pogoń II Szczecin
Unia Solec Kujawski
0:3
KP Starogard Gdański
KKS Kalisz
2:0
GKS Przodkowo
JKS Jarota Jarocin
0:2
Elana Toruń
Sokół Kleczew
4:0
Wda Świecie
Świt Skolwin
6:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Bałtyk Gdynia
2:1
Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg
1:0
Wierzyca Pelplin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:3*
JKS Jarota Jarocin
GKS Przodkowo
1:3
Lech II Poznań KKS
KP Starogard Gdański
1:0
Kotwica Kołobrzeg
Wda Świecie
0:3
Bałtyk Gdynia
Elana Toruń
2:0
KKS Kalisz
Wierzyca Pelplin
0:3
Świt Skolwin
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Sokół Kleczew
Górnik Konin
1:0
Polonia Środa Wlkp.
Pogoń II Szczecin
3:3
Unia Solec Kujawski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Kalisz
3:0*
Energetyk Gryfino
Lech II Poznań KKS
1:1
Elana Toruń
Bałtyk Gdynia
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
GKS Przodkowo
3:3
Pogoń II Szczecin
Świt Skolwin
0:1
KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wlkp.
3:3
Wda Świecie
JKS Jarota Jarocin
1:1
Górnik Konin
Sokół Kleczew
2:0
Wierzyca Pelplin
Kotwica Kołobrzeg
2:0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:3*
Lech II Poznań KKS
Pogoń II Szczecin
2:1
Kotwica Kołobrzeg
Unia Solec Kujawski
0:2
Świt Skolwin
Centra Ostrów Wielkopolski
0:0
Polonia Środa Wlkp.
Elana Toruń
6:0
GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański
0:0
Sokół Kleczew
Wierzyca Pelplin
0:1
Bałtyk Gdynia
Wda Świecie
1:4
JKS Jarota Jarocin
Górnik Konin
0:2
KKS Kalisz
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Kalisz
2:1
Wda Świecie
GKS Przodkowo
3:0*
Energetyk Gryfino
Bałtyk Gdynia
2:3
KP Starogard Gdański
Lech II Poznań KKS
4:0
Górnik Konin
Polonia Środa Wlkp.
2:0
Wierzyca Pelplin
JKS Jarota Jarocin
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń
4:1
Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew
3:2
Unia Solec Kujawski
Świt Skolwin
3:0
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
KKS Kalisz
Energetyk Gryfino
0:3*
Elana Toruń
Unia Solec Kujawski
0:2
Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański
1:2
Polonia Środa Wlkp.
Wierzyca Pelplin
1:1
JKS Jarota Jarocin
Wda Świecie
1:5
Lech II Poznań KKS
Górnik Konin
0:0
GKS Przodkowo
Kotwica Kołobrzeg
0:1
Sokół Kleczew
Pogoń II Szczecin
0:1
Świt Skolwin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:3*
Pogoń II Szczecin
KKS Kalisz
0:2
Wierzyca Pelplin
Lech II Poznań KKS
2:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Środa Wlkp.
5:1
Unia Solec Kujawski
GKS Przodkowo
2:1
Wda Świecie
JKS Jarota Jarocin
1:1
KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew
1:1
Świt Skolwin
Bałtyk Gdynia
3:0
Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń
2:0
Górnik Konin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
3:0*
Energetyk Gryfino
Pogoń II Szczecin
1:4
Sokół Kleczew
Unia Solec Kujawski
0:3
JKS Jarota Jarocin
Świt Skolwin
0:1
Bałtyk Gdynia
Wierzyca Pelplin
1:2
Lech II Poznań KKS
Centra Ostrów Wielkopolski
1:0
GKS Przodkowo
Wda Świecie
0:3
Elana Toruń
Kotwica Kołobrzeg
1:1
Polonia Środa Wlkp.
KP Starogard Gdański
0:3
KKS Kalisz
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:3*
Wda Świecie
Górnik Konin
3:0
Pogoń II Szczecin
Lech II Poznań KKS
2:0
KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wlkp.
3:1
Świt Skolwin
GKS Przodkowo
0:2
Wierzyca Pelplin
JKS Jarota Jarocin
3:0
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
2:2
Sokół Kleczew
KKS Kalisz
3:2
Unia Solec Kujawski
Elana Toruń
6:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
3:0*
Energetyk Gryfino
Pogoń II Szczecin
3:2
Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański
6:1
GKS Przodkowo
Unia Solec Kujawski
0:3
Lech II Poznań KKS
Kotwica Kołobrzeg
2:4
KKS Kalisz
Sokół Kleczew
3:2
Polonia Środa Wlkp.
Świt Skolwin
3:1
JKS Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin
2:3
Elana Toruń
Wda Świecie
0:2
Górnik Konin
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Gryfino
0:3*
Wierzyca Pelplin
Wda Świecie
3:0
Pogoń II Szczecin
KKS Kalisz
1:3
Świt Skolwin
Górnik Konin
2:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń
0:3
KP Starogard Gdański
Polonia Środa Wlkp.
2:1
Bałtyk Gdynia
GKS Przodkowo
3:1
Unia Solec Kujawski
JKS Jarota Jarocin
2:0
Sokół Kleczew
Lech II Poznań KKS
0:3
Kotwica Kołobrzeg
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Szczecin
0:3
Polonia Środa Wlkp.
KP Starogard Gdański
3:0*
Energetyk Gryfino
Kotwica Kołobrzeg
2:1
GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia
5:0
JKS Jarota Jarocin
Wierzyca Pelplin
4:0
Górnik Konin
Centra Ostrów Wielkopolski
1:2
Wda Świecie
KKS Kalisz
0:3*
Sokół Kleczew
Unia Solec Kujawski
1:5
Elana Toruń
Świt Skolwin
0:2
Lech II Poznań KKS
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości