Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Sadlinki
4:0
Chojniczanka II Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:4
Radunia Stężyca
Jurand Lasowice
0:3
Grom Nowy Staw
Pomezania Malbork
1:2
Gryf Tczew
Piaski Wąglikowice
3:1
Błękitni Stare Pole
Orzeł Subkowy
1:2
Kornowscy Szarża Krojanty
Czarni Przemysław
1:1
Borowiak Czersk 2005
Rodło Kwidzyn 2009
8:0
Delta Miłoradz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka II Chojnice
1:2
Rodło Kwidzyn 2009
Piaski Wąglikowice
7:3
Czarni Przemysław
Grom Nowy Staw
1:1
Pomezania Malbork
Błękitni Stare Pole
1:0
Kornowscy Szarża Krojanty
Radunia Stężyca
0:1
Orzeł Subkowy
Delta Miłoradz
0:2
Jurand Lasowice
Borowiak Czersk 2005
1:0
Spójnia Sadlinki
Gryf Tczew
1:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spójnia Sadlinki
2:0
Piaski Wąglikowice
Rodło Kwidzyn 2009
5:1
Borowiak Czersk 2005
Jurand Lasowice
5:2
Chojniczanka II Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański
3:2
Grom Nowy Staw
Kornowscy Szarża Krojanty
0:3
Radunia Stężyca
Pomezania Malbork
4:1
Delta Miłoradz
Czarni Przemysław
1:0
Błękitni Stare Pole
Orzeł Subkowy
3:4
Gryf Tczew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Miłoradz
0:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Grom Nowy Staw
3:4
Orzeł Subkowy
Błękitni Stare Pole
2:2
Radunia Stężyca
Piaski Wąglikowice
1:4
Rodło Kwidzyn 2009
Borowiak Czersk 2005
2:1
Jurand Lasowice
Gryf Tczew
6:0
Kornowscy Szarża Krojanty
Chojniczanka II Chojnice
0:2
Pomezania Malbork
Czarni Przemysław
6:0
Spójnia Sadlinki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Lasowice
1:5
Piaski Wąglikowice
Pomezania Malbork
0:1
Borowiak Czersk 2005
Radunia Stężyca
2:2
Gryf Tczew
Kornowscy Szarża Krojanty
1:0
Grom Nowy Staw
Żuławy Nowy Dwór Gdański
4:0
Chojniczanka II Chojnice
Rodło Kwidzyn 2009
3:0
Czarni Przemysław
Spójnia Sadlinki
0:2
Błękitni Stare Pole
Orzeł Subkowy
3:1
Delta Miłoradz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
3:0
Radunia Stężyca
Błękitni Stare Pole
2:3
Gryf Tczew
Delta Miłoradz
2:4
Kornowscy Szarża Krojanty
Piaski Wąglikowice
2:5
Pomezania Malbork
Borowiak Czersk 2005
3:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Chojniczanka II Chojnice
1:1
Orzeł Subkowy
Spójnia Sadlinki
1:3
Rodło Kwidzyn 2009
Czarni Przemysław
4:2
Jurand Lasowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Lasowice
2:1
Spójnia Sadlinki
Rodło Kwidzyn 2009
2:0
Błękitni Stare Pole
Radunia Stężyca
5:0
Delta Miłoradz
Kornowscy Szarża Krojanty
1:1
Chojniczanka II Chojnice
Gryf Tczew
2:1
Grom Nowy Staw
Żuławy Nowy Dwór Gdański
2:0
Piaski Wąglikowice
Pomezania Malbork
7:1
Czarni Przemysław
Orzeł Subkowy
1:3
Borowiak Czersk 2005
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowiak Czersk 2005
1:0
Kornowscy Szarża Krojanty
Piaski Wąglikowice
1:1
Orzeł Subkowy
Rodło Kwidzyn 2009
5:0
Jurand Lasowice
Błękitni Stare Pole
1:5
Grom Nowy Staw
Chojniczanka II Chojnice
0:2
Radunia Stężyca
Delta Miłoradz
1:5
Gryf Tczew
Spójnia Sadlinki
0:2
Pomezania Malbork
Czarni Przemysław
3:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Tczew
4:1
Chojniczanka II Chojnice
Jurand Lasowice
2:0
Błękitni Stare Pole
Żuławy Nowy Dwór Gdański
0:1
Spójnia Sadlinki
Radunia Stężyca
4:0
Borowiak Czersk 2005
Grom Nowy Staw
6:1
Delta Miłoradz
Orzeł Subkowy
1:3
Czarni Przemysław
Kornowscy Szarża Krojanty
4:3
Piaski Wąglikowice
Pomezania Malbork
2:1
Rodło Kwidzyn 2009
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
1:0
Delta Miłoradz
Borowiak Czersk 2005
1:2
Gryf Tczew
Jurand Lasowice
1:4
Pomezania Malbork
Piaski Wąglikowice
1:2
Radunia Stężyca
Chojniczanka II Chojnice
6:0
Grom Nowy Staw
Czarni Przemysław
2:2
Kornowscy Szarża Krojanty
Rodło Kwidzyn 2009
5:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Spójnia Sadlinki
0:1
Orzeł Subkowy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Subkowy
0:3
Rodło Kwidzyn 2009
Grom Nowy Staw
2:2
Borowiak Czersk 2005
Delta Miłoradz
4:1
Chojniczanka II Chojnice
Żuławy Nowy Dwór Gdański
3:1
Jurand Lasowice
Gryf Tczew
5:3
Piaski Wąglikowice
Pomezania Malbork
2:0
Błękitni Stare Pole
Kornowscy Szarża Krojanty
2:1
Spójnia Sadlinki
Radunia Stężyca
1:1
Czarni Przemysław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Stare Pole
1:0
Chojniczanka II Chojnice
Borowiak Czersk 2005
5:0
Delta Miłoradz
Pomezania Malbork
0:1
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Jurand Lasowice
4:5
Orzeł Subkowy
Piaski Wąglikowice
2:4
Grom Nowy Staw
Czarni Przemysław
1:1
Gryf Tczew
Rodło Kwidzyn 2009
2:0
Kornowscy Szarża Krojanty
Spójnia Sadlinki
1:3
Radunia Stężyca
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Subkowy
0:2
Pomezania Malbork
Delta Miłoradz
2:4
Piaski Wąglikowice
Grom Nowy Staw
2:0
Czarni Przemysław
Żuławy Nowy Dwór Gdański
0:0
Błękitni Stare Pole
Radunia Stężyca
0:4
Rodło Kwidzyn 2009
Gryf Tczew
3:0
Spójnia Sadlinki
Chojniczanka II Chojnice
5:1
Borowiak Czersk 2005
Kornowscy Szarża Krojanty
1:2
Jurand Lasowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
0:2
Gryf Tczew
Spójnia Sadlinki
1:3
Grom Nowy Staw
Żuławy Nowy Dwór Gdański
3:1
Orzeł Subkowy
Błękitni Stare Pole
0:3
Borowiak Czersk 2005
Jurand Lasowice
1:3
Radunia Stężyca
Pomezania Malbork
7:2
Kornowscy Szarża Krojanty
Czarni Przemysław
1:0
Delta Miłoradz
Piaski Wąglikowice
2:2
Chojniczanka II Chojnice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Delta Miłoradz
4:0
Spójnia Sadlinki
Radunia Stężyca
1:0
Pomezania Malbork
Grom Nowy Staw
2:2
Rodło Kwidzyn 2009
Borowiak Czersk 2005
3:1
Piaski Wąglikowice
Gryf Tczew
4:2
Jurand Lasowice
Chojniczanka II Chojnice
3:1
Czarni Przemysław
Kornowscy Szarża Krojanty
2:3
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Orzeł Subkowy
7:0
Błękitni Stare Pole
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Grom Nowy Staw
- : -
Jurand Lasowice
Błękitni Stare Pole
- : -
Piaski Wąglikowice
Delta Miłoradz
- : -
Rodło Kwidzyn 2009
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Orzeł Subkowy
Borowiak Czersk 2005
- : -
Czarni Przemysław
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Spójnia Sadlinki
Gryf Tczew
- : -
Pomezania Malbork
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Błękitni Stare Pole
Jurand Lasowice
- : -
Delta Miłoradz
Spójnia Sadlinki
- : -
Borowiak Czersk 2005
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Gryf Tczew
Pomezania Malbork
- : -
Grom Nowy Staw
Czarni Przemysław
- : -
Piaski Wąglikowice
Orzeł Subkowy
- : -
Radunia Stężyca
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Grom Nowy Staw
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Błękitni Stare Pole
- : -
Czarni Przemysław
Delta Miłoradz
- : -
Pomezania Malbork
Borowiak Czersk 2005
- : -
Rodło Kwidzyn 2009
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Jurand Lasowice
Gryf Tczew
- : -
Orzeł Subkowy
Piaski Wąglikowice
- : -
Spójnia Sadlinki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
- : -
Piaski Wąglikowice
Radunia Stężyca
- : -
Błękitni Stare Pole
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Gryf Tczew
Jurand Lasowice
- : -
Borowiak Czersk 2005
Spójnia Sadlinki
- : -
Czarni Przemysław
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Delta Miłoradz
Pomezania Malbork
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Orzeł Subkowy
- : -
Grom Nowy Staw
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Błękitni Stare Pole
- : -
Spójnia Sadlinki
Delta Miłoradz
- : -
Orzeł Subkowy
Borowiak Czersk 2005
- : -
Pomezania Malbork
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Gryf Tczew
- : -
Radunia Stężyca
Czarni Przemysław
- : -
Rodło Kwidzyn 2009
Piaski Wąglikowice
- : -
Jurand Lasowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
- : -
Spójnia Sadlinki
Radunia Stężyca
- : -
Grom Nowy Staw
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Delta Miłoradz
Jurand Lasowice
- : -
Czarni Przemysław
Gryf Tczew
- : -
Błękitni Stare Pole
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Borowiak Czersk 2005
Pomezania Malbork
- : -
Piaski Wąglikowice
Orzeł Subkowy
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Nowy Staw
- : -
Gryf Tczew
Błękitni Stare Pole
- : -
Rodło Kwidzyn 2009
Delta Miłoradz
- : -
Radunia Stężyca
Borowiak Czersk 2005
- : -
Orzeł Subkowy
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Spójnia Sadlinki
- : -
Jurand Lasowice
Czarni Przemysław
- : -
Pomezania Malbork
Piaski Wąglikowice
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw
- : -
Błękitni Stare Pole
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Borowiak Czersk 2005
Jurand Lasowice
- : -
Rodło Kwidzyn 2009
Gryf Tczew
- : -
Delta Miłoradz
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Czarni Przemysław
Pomezania Malbork
- : -
Spójnia Sadlinki
Orzeł Subkowy
- : -
Piaski Wąglikowice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
- : -
Pomezania Malbork
Błękitni Stare Pole
- : -
Jurand Lasowice
Delta Miłoradz
- : -
Grom Nowy Staw
Borowiak Czersk 2005
- : -
Radunia Stężyca
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Gryf Tczew
Spójnia Sadlinki
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Czarni Przemysław
- : -
Orzeł Subkowy
Piaski Wąglikowice
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Piaski Wąglikowice
Grom Nowy Staw
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Delta Miłoradz
- : -
Błękitni Stare Pole
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Czarni Przemysław
Gryf Tczew
- : -
Borowiak Czersk 2005
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Rodło Kwidzyn 2009
Pomezania Malbork
- : -
Jurand Lasowice
Orzeł Subkowy
- : -
Spójnia Sadlinki
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
- : -
Orzeł Subkowy
Błękitni Stare Pole
- : -
Pomezania Malbork
Borowiak Czersk 2005
- : -
Grom Nowy Staw
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Delta Miłoradz
Jurand Lasowice
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Spójnia Sadlinki
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Czarni Przemysław
- : -
Radunia Stężyca
Piaski Wąglikowice
- : -
Gryf Tczew
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Spójnia Sadlinki
Grom Nowy Staw
- : -
Piaski Wąglikowice
Delta Miłoradz
- : -
Borowiak Czersk 2005
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Rodło Kwidzyn 2009
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Błękitni Stare Pole
Gryf Tczew
- : -
Czarni Przemysław
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Pomezania Malbork
Orzeł Subkowy
- : -
Jurand Lasowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
- : -
Radunia Stężyca
Błękitni Stare Pole
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Borowiak Czersk 2005
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Jurand Lasowice
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Spójnia Sadlinki
- : -
Gryf Tczew
Pomezania Malbork
- : -
Orzeł Subkowy
Czarni Przemysław
- : -
Grom Nowy Staw
Piaski Wąglikowice
- : -
Delta Miłoradz
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Radunia Stężyca
- : -
Jurand Lasowice
Grom Nowy Staw
- : -
Spójnia Sadlinki
Delta Miłoradz
- : -
Czarni Przemysław
Kornowscy Szarża Krojanty
- : -
Pomezania Malbork
Borowiak Czersk 2005
- : -
Błękitni Stare Pole
Chojniczanka II Chojnice
- : -
Piaski Wąglikowice
Gryf Tczew
- : -
Rodło Kwidzyn 2009
Orzeł Subkowy
- : -
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Rodło Kwidzyn 2009
- : -
Grom Nowy Staw
Błękitni Stare Pole
- : -
Orzeł Subkowy
Jurand Lasowice
- : -
Gryf Tczew
Spójnia Sadlinki
- : -
Delta Miłoradz
Żuławy Nowy Dwór Gdański
- : -
Kornowscy Szarża Krojanty
Pomezania Malbork
- : -
Radunia Stężyca
Czarni Przemysław
- : -
Chojniczanka II Chojnice
Piaski Wąglikowice
- : -
Borowiak Czersk 2005
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości