Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Szczytniki Czerniejewskie
Wolny los
Walka Kostrzyn
3:2
Absolwent Marcinek Poznań
LZS Otorowo
0:3
Polonia Poznań
KS Szczytniki
0:3*
Przemysław Poznań
Polonia Środa Wielkopolska U19
3:2
Pogrom Luboń
Bola 06 Poznań
2:5
Antares Zalasewo
Mamuty Poznań
2:7
LKS Lipa
Orły Kruka Rogoźno
5:1
Czarni Kaźmierz
Okoń Sapowice
5:2
MA Same Kozaki Dobra
Odlew Poznań
0:0   k. 6 : 7
Wełnianka Kiszkowo
Phytopharm Klęka (old)
2:4
GKS Gułtowy
Jadwiżański KS Poznań
3:3*
Meblorz Swarzędz
TPS Winogrady (old)
4:6
Błękitni Owińska
Polonia Środa Wielkopolska (old)
1:1   k. 5 : 4
KSGB Manieczki
Lipno Stęszew (old)
4:0
Orły Plewiska
Kolegium Sędziów WZPN Poznań
5:1
Borusja Boruja Kościelna
Lech Poznań (old)
12:4
Jastrząb Rudniki
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
Wolny los
Antares Zalasewo
1:9
IKP Olimpia Poznań
Kolegium Sędziów WZPN Poznań
11:0
Okoń Sapowice
Błękitni Owińska
6:4
Kłos Gałowo
GKS Lechita Kłecko
1:2
Lider Swarzędz
Maratończyk Brzeźno
1:5
Polonia II Środa Wlkp.
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
0:3*
Szturm Junikowo Poznań
Lider Szczytniki Czerniejewskie
3:4
Czarni Czerniejewo
Orły Kruka Rogoźno
2:1
Polonia Poznań
Lipno Stęszew (old)
0:8
NAP Nowy Tomyśl
Lech Poznań (old)
7:1
Orzeł Łowyń
Wełnianka Kiszkowo
1:2
Piast Łubowo
LKS Lipa
0:2
Suchary Suchy Las
Inter Zdrój
0:0   k. 2 : 4
LZS Wronczyn
Orzeł Granowo
3:1
NKS Niepruszewo
Las Puszczykowo
3:2
Pogoń Książ Wielkopolski
Promień Opalenica
3:0
Canarinhos Skórzewo
Przemysław Poznań
1:5
Phytopharm Klęka
Orkan Objezierze
7:0
Orzeł Słopanowo
Rzemieślnik Kwilcz
1:3
Nałęcz Ostroróg
Polonia Środa Wielkopolska (old)
0:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
Walka Kostrzyn
3:0*
Pelikan Niechanowo
Polonia Środa Wielkopolska U19
4:1
Stella Luboń
GKS Gułtowy
1:1   k. 4 : 3
Clescevia Kleszczewo
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
1:0
1922 Lechia Kostrzyn
Polonia II Środa Wlkp.
4:0
Warta Śrem
Płomień Przyprostynia
5:0
Sokół Rakoniewice
IKP Olimpia Poznań
2:0
Piast Kobylnica
Lech Poznań (old)
10:3
Obra Zbąszyń
Kolegium Sędziów WZPN Poznań
1:8
Grom Plewiska
Lider Swarzędz
4:6
Concordia Murowana Goślina
Las Puszczykowo
1:4
Orkan Jarosławiec
LZS Wronczyn
1:4
Promień Opalenica
Orzeł Granowo
0:1
Spójnia Strykowo
Avia Kamionki
0:3
Polonia Środa Wlkp.
Błękitni Owińska
3:1
Sokół Duszniki
Unia Swarzędz
1:2
Mieszko Gniezno
NAP Nowy Tomyśl
1:1   k. 11 : 10
Orkan Konarzewo
Sokół Pniewy
2:2   k. 5 : 3
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuły
1:5
Warta Międzychód
Zjednoczeni Trzemeszno
0:2
Huragan Pobiedziska
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:6
Kotwica Kórnik
Szturm Junikowo Poznań
0:12
Lech II Poznań
Czarni Czerniejewo
4:2
SKS 13 Poznań
Orkan Objezierze
0:4
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia Środa Wielkopolska U19
0:2
Wiara Lecha Poznań
TSG Kamieniec
1:0
Lipno Stęszew
Kłos Zaniemyśl
3:3   k. 4 : 2
Luboński 1943 Luboń
Pogoń Lwówek
5:0
GKS Dopiewo
Phytopharm Klęka
2:0
Wielkopolska Komorniki
Błękitni Wronki
2:2   k. 13 : 12
Orły Pniewy
Walka Kostrzyn
2:4
Piast Łubowo
Suchary Suchy Las
5:1
Czarni Wróblewo
AP REISSA III POZNAŃ
2:1
GKS Vitcovia Witkowo
GKS Gułtowy
1:3
OTPS Winogrady Poznań
Orły Kruka Rogoźno
8:2
Nałęcz Ostroróg
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Jarosławiec
1:6
Polonia Środa Wlkp.
Phytopharm Klęka
0:2
Kłos Zaniemyśl
Jurand Koziegłowy
2:2   k. 2 : 4
Piast Łubowo
Lech Poznań (old)
1:2
Płomień Przyprostynia
IKP Olimpia Poznań
0:2
Mieszko Gniezno
Orły Kruka Rogoźno
0:2
Lech II Poznań
NAP Nowy Tomyśl
4:2
TSG Kamieniec
Błękitni Owińska
1:8
Warta Międzychód
OTPS Winogrady Poznań
0:3
Kotwica Kórnik
Polonia II Środa Wlkp.
1:2
Wiara Lecha Poznań
Promień Opalenica
0:2
Spójnia Strykowo
Pogoń Lwówek
4:2
Grom Plewiska
Czarni Czerniejewo
1:2
Huragan Pobiedziska
Sokół Pniewy
3:1
Błękitni Wronki
Suchary Suchy Las
2:5
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Concordia Murowana Goślina
3:5
AP REISSA III POZNAŃ
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Zaniemyśl
0:4
Kotwica Kórnik
NAP Nowy Tomyśl
3:3   k. 2 : 4
Płomień Przyprostynia
Sokół Pniewy
4:1
Warta Międzychód
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:0
Lech II Poznań
Piast Łubowo
1:4
Mieszko Gniezno
Spójnia Strykowo
0:2
Pogoń Lwówek
AP REISSA III POZNAŃ
1:2
Huragan Pobiedziska
Wiara Lecha Poznań
1:3
Polonia Środa Wlkp.
Ćwierćfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
0:9
Polonia Środa Wlkp.
Pogoń Lwówek
0:3
Mieszko Gniezno
Sokół Pniewy
1:3
Kotwica Kórnik
Płomień Przyprostynia
0:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Półfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:2
Polonia Środa Wlkp.
Mieszko Gniezno
5:2
Kotwica Kórnik
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
0:2
Polonia Środa Wlkp.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości