Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
0:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Górnik Konin
7:0
Tur 1921 Turek
Sokół Kleczew
0:3
Victoria Września
Warta Kramsk
5:4
Olimpia Koło
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
2:1
Warta Kramsk
Tur 1921 Turek
0:5
Victoria Września
Olimpia Koło
3:4
SKP Słupca
Polonus Kazimierz Biskupi
2:1
Sokół Kleczew
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
10:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Sokół Kleczew
6:7
Olimpia Koło
Górnik Konin
1:0
SKP Słupca
Warta Kramsk
3:1
Tur 1921 Turek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur 1921 Turek
0:2
Polonus Kazimierz Biskupi
Olimpia Koło
1:4
Victoria Września
Górnik Konin
1:1
Sokół Kleczew
Warta Kramsk
2:1
SKP Słupca
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
3:0
Górnik Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
3:2
Olimpia Koło
Tur 1921 Turek
0:0
SKP Słupca
Sokół Kleczew
2:3
Warta Kramsk
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
3:1
Polonus Kazimierz Biskupi
SKP Słupca
4:2
Sokół Kleczew
Tur 1921 Turek
2:3
Olimpia Koło
Warta Kramsk
1:4
Victoria Września
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
1:2
SKP Słupca
Olimpia Koło
2:6
Górnik Konin
Sokół Kleczew
0:2
Tur 1921 Turek
Polonus Kazimierz Biskupi
0:3
Warta Kramsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
5:3
Sokół Kleczew
Olimpia Koło
3:6
Warta Kramsk
Tur 1921 Turek
0:1
Górnik Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
3:5
SKP Słupca
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
9:0
Olimpia Koło
Sokół Kleczew
1:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Warta Kramsk
1:2
Górnik Konin
Victoria Września
5:1
Tur 1921 Turek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
0:0
Górnik Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
0:9
Victoria Września
Olimpia Koło
1:3
Sokół Kleczew
Tur 1921 Turek
2:1
Warta Kramsk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
7:1
Olimpia Koło
SKP Słupca
5:2
Warta Kramsk
Polonus Kazimierz Biskupi
1:2
Tur 1921 Turek
Sokół Kleczew
1:1
Górnik Konin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
2:2
Tur 1921 Turek
Olimpia Koło
2:2
Polonus Kazimierz Biskupi
Górnik Konin
0:0
Victoria Września
Warta Kramsk
1:5
Sokół Kleczew
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonus Kazimierz Biskupi
0:2
Górnik Konin
Olimpia Koło
2:3
Tur 1921 Turek
Victoria Września
6:0
Warta Kramsk
Sokół Kleczew
1:1
SKP Słupca
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
5:2
Olimpia Koło
SKP Słupca
2:1
Victoria Września
Warta Kramsk
1:2
Polonus Kazimierz Biskupi
Tur 1921 Turek
0:2
Sokół Kleczew
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
1:4
Victoria Września
Tur 1921 Turek
1:1
Górnik Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
0:3
SKP Słupca
Olimpia Koło
4:4
Warta Kramsk
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
4:0
Tur 1921 Turek
SKP Słupca
10:0
Olimpia Koło
Warta Kramsk
2:4
Górnik Konin
Sokół Kleczew
3:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
3:0
Górnik Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
0:3
Victoria Września
Tur 1921 Turek
4:6
Warta Kramsk
Olimpia Koło
3:1
Sokół Kleczew
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
5:1
Olimpia Koło
SKP Słupca
6:0
Warta Kramsk
Sokół Kleczew
1:1
Górnik Konin
Polonus Kazimierz Biskupi
0:2
Tur 1921 Turek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
0:6
Polonus Kazimierz Biskupi
Górnik Konin
0:3
Victoria Września
SKP Słupca
1:0
Tur 1921 Turek
Warta Kramsk
1:1
Sokół Kleczew
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
7:0
Warta Kramsk
Olimpia Koło
2:2
Tur 1921 Turek
Sokół Kleczew
1:1
SKP Słupca
Polonus Kazimierz Biskupi
2:1
Górnik Konin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
1:3
Victoria Września
Górnik Konin
4:2
Olimpia Koło
Tur 1921 Turek
0:0
Sokół Kleczew
Warta Kramsk
2:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
5:1
Sokół Kleczew
Górnik Konin
2:0
Tur 1921 Turek
SKP Słupca
3:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Warta Kramsk
9:1
Olimpia Koło
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur 1921 Turek
0:1
Victoria Września
Górnik Konin
4:3
Warta Kramsk
Olimpia Koło
0:6
SKP Słupca
Polonus Kazimierz Biskupi
4:2
Sokół Kleczew
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
1:0
SKP Słupca
Victoria Września
4:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Sokół Kleczew
6:4
Olimpia Koło
Warta Kramsk
2:6
Tur 1921 Turek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur 1921 Turek
2:0
Polonus Kazimierz Biskupi
Warta Kramsk
1:3
SKP Słupca
Olimpia Koło
1:2
Victoria Września
Górnik Konin
2:0
Sokół Kleczew
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
4:2
Górnik Konin
Tur 1921 Turek
0:3
SKP Słupca
Polonus Kazimierz Biskupi
3:0
Olimpia Koło
Sokół Kleczew
5:1
Warta Kramsk
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
1:0
Sokół Kleczew
Tur 1921 Turek
3:1
Olimpia Koło
Warta Kramsk
1:8
Victoria Września
Górnik Konin
6:1
Polonus Kazimierz Biskupi
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
2:2
SKP Słupca
Polonus Kazimierz Biskupi
4:1
Warta Kramsk
Sokół Kleczew
5:1
Tur 1921 Turek
Olimpia Koło
3:6
Górnik Konin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości