Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:2
Kujawianka Izbica Kujawska
BKS Bydgoszcz
3:0
Lech Rypin
Unia Gniewkowo
2:0
Cuiavia Inowrocław
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:2
Pogoń Mogilno
Piast Złotniki Kujawskie
0:2
Notecianka Pakość
Sportis Łochowo
3:4
Włocłavia Włocławek
Legia Chełmża
0:2
Sparta Brodnica
KS Pomorzanin Toruń
2:1
Chełminianka Chełmno
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:4
Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:0
KS Pomorzanin Toruń
Włocłavia Włocławek
0:2
Unia Gniewkowo
Zawisza Bydgoszcz
0:1
Lech Rypin
Chełminianka Chełmno
6:1
Piast Złotniki Kujawskie
Kujawianka Izbica Kujawska
1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Notecianka Pakość
3:4
Lider Włocławek
Cuiavia Inowrocław
2:1
Legia Chełmża
Sparta Brodnica
1:1
BKS Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
1:3
Sportis Łochowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
1:3
Cuiavia Inowrocław
Unia Gniewkowo
0:0
Pogoń Mogilno
Legia Chełmża
0:1
Włocłavia Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Notecianka Pakość
Lech Rypin
0:0
Sparta Brodnica
Piast Złotniki Kujawskie
1:4
Chemik Moderator Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
2:0
Zawisza Bydgoszcz
Sportis Łochowo
6:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Lider Włocławek
5:0
Chełminianka Chełmno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
2:4
BKS Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
4:4
Unia Gniewkowo
Cuiavia Inowrocław
0:2
Lech Rypin
Notecianka Pakość
0:2
Sportis Łochowo
Chełminianka Chełmno
5:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
5:0
Piast Złotniki Kujawskie
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:0
Lider Włocławek
Zawisza Bydgoszcz
1:1
Sparta Brodnica
Pogoń Mogilno
2:0
Legia Chełmża
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:3
Chemik Moderator Bydgoszcz
BKS Bydgoszcz
3:3
Pogoń Mogilno
Sportis Łochowo
1:1
Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo
2:0
Notecianka Pakość
Sparta Brodnica
0:4
Cuiavia Inowrocław
Lider Włocławek
1:1
KS Pomorzanin Toruń
Legia Chełmża
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Piast Złotniki Kujawskie
0:5
Zawisza Bydgoszcz
Lech Rypin
2:0
Włocłavia Włocławek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Złotniki Kujawskie
1:2
Lider Włocławek
Włocłavia Włocławek
1:4
Sparta Brodnica
KS Pomorzanin Toruń
4:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Zawisza Bydgoszcz
2:0
Cuiavia Inowrocław
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
BKS Bydgoszcz
Notecianka Pakość
4:0
Legia Chełmża
Chełminianka Chełmno
6:2
Unia Gniewkowo
Pogoń Mogilno
2:2
Lech Rypin
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:2
Sportis Łochowo
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Cuiavia Inowrocław
4:0
Włocłavia Włocławek
Lider Włocławek
2:0
Zawisza Bydgoszcz
Sparta Brodnica
4:0
Pogoń Mogilno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:1
Piast Złotniki Kujawskie
Unia Gniewkowo
2:1
Chemik Moderator Bydgoszcz
Lech Rypin
2:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Sportis Łochowo
0:2
KS Pomorzanin Toruń
Legia Chełmża
1:2
Chełminianka Chełmno
BKS Bydgoszcz
3:0
Notecianka Pakość
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Chełminianka Chełmno
1:3
BKS Bydgoszcz
Kujawianka Izbica Kujawska
0:2
Sparta Brodnica
Piast Złotniki Kujawskie
2:4
Sportis Łochowo
Zawisza Bydgoszcz
1:3
Włocłavia Włocławek
Notecianka Pakość
1:3
Lech Rypin
Pogoń Mogilno
2:2
Cuiavia Inowrocław
Chemik Moderator Bydgoszcz
4:0
Legia Chełmża
KS Pomorzanin Toruń
1:0
Unia Gniewkowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
1:2
Pogoń Mogilno
Sportis Łochowo
1:2
Lider Włocławek
BKS Bydgoszcz
2:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Lech Rypin
1:2
Chełminianka Chełmno
Unia Gniewkowo
6:1
Piast Złotniki Kujawskie
Orlęta Aleksandrów Kujawski
3:0
Zawisza Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
4:5
Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica
1:2
Notecianka Pakość
Legia Chełmża
4:2
KS Pomorzanin Toruń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
2:1
Unia Gniewkowo
Zawisza Bydgoszcz
4:0
Pogoń Mogilno
Kujawianka Izbica Kujawska
0:3
Włocłavia Włocławek
Chemik Moderator Bydgoszcz
0:2
Lech Rypin
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:0
Sportis Łochowo
Notecianka Pakość
0:0
Cuiavia Inowrocław
KS Pomorzanin Toruń
2:0
BKS Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie
0:0
Legia Chełmża
Chełminianka Chełmno
0:2
Sparta Brodnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
5:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Unia Gniewkowo
1:5
Orlęta Aleksandrów Kujawski
BKS Bydgoszcz
3:4
Piast Złotniki Kujawskie
Lech Rypin
0:1
KS Pomorzanin Toruń
Sparta Brodnica
1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Notecianka Pakość
3:0
Włocłavia Włocławek
Sportis Łochowo
2:1
Zawisza Bydgoszcz
Legia Chełmża
0:1
Lider Włocławek
Cuiavia Inowrocław
3:2
Chełminianka Chełmno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
2:1
BKS Bydgoszcz
Zawisza Bydgoszcz
2:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski
0:3
Legia Chełmża
Chemik Moderator Bydgoszcz
4:1
Cuiavia Inowrocław
Notecianka Pakość
0:2
Pogoń Mogilno
Sportis Łochowo
3:1
Unia Gniewkowo
Piast Złotniki Kujawskie
0:7
Lech Rypin
KS Pomorzanin Toruń
0:1
Sparta Brodnica
Chełminianka Chełmno
2:3
Włocłavia Włocławek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Bydgoszcz
6:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
2:2
KS Pomorzanin Toruń
Włocłavia Włocławek
2:7
Chemik Moderator Bydgoszcz
Unia Gniewkowo
0:1
Zawisza Bydgoszcz
Sparta Brodnica
3:0*
Piast Złotniki Kujawskie
Pogoń Mogilno
4:0
Chełminianka Chełmno
Legia Chełmża
0:2
Sportis Łochowo
Lech Rypin
2:0
Lider Włocławek
Kujawianka Izbica Kujawska
3:0
Notecianka Pakość
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:1
Sparta Brodnica
Zawisza Bydgoszcz
5:2
Notecianka Pakość
Chemik Moderator Bydgoszcz
2:1
Pogoń Mogilno
Unia Gniewkowo
1:1
Legia Chełmża
Piast Złotniki Kujawskie
0:2
Cuiavia Inowrocław
Chełminianka Chełmno
4:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:1
Lech Rypin
Sportis Łochowo
2:0
BKS Bydgoszcz
KS Pomorzanin Toruń
4:0
Włocłavia Włocławek
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
4:0
Piast Złotniki Kujawskie
BKS Bydgoszcz
2:2
Unia Gniewkowo
Cuiavia Inowrocław
0:2
Lider Włocławek
Sparta Brodnica
0:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pogoń Mogilno
0:2
KS Pomorzanin Toruń
Legia Chełmża
1:1
Zawisza Bydgoszcz
Lech Rypin
3:0
Sportis Łochowo
Notecianka Pakość
2:1
Chełminianka Chełmno
Kujawianka Izbica Kujawska
1:0
Chemik Moderator Bydgoszcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
2:2
Włocłavia Włocławek
KS Pomorzanin Toruń
4:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Zawisza Bydgoszcz
1:2
Chełminianka Chełmno
Chemik Moderator Bydgoszcz
4:0
Notecianka Pakość
Unia Gniewkowo
1:5
Lech Rypin
Sportis Łochowo
1:5
Sparta Brodnica
Legia Chełmża
2:3
BKS Bydgoszcz
Piast Złotniki Kujawskie
1:5
Pogoń Mogilno
Orlęta Aleksandrów Kujawski
1:0
Cuiavia Inowrocław
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
3:1
Orlęta Aleksandrów Kujawski
Cuiavia Inowrocław
1:3
Sportis Łochowo
Notecianka Pakość
0:2
KS Pomorzanin Toruń
BKS Bydgoszcz
1:1
Zawisza Bydgoszcz
Lech Rypin
2:0
Legia Chełmża
Chełminianka Chełmno
1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz
Pogoń Mogilno
2:1
Lider Włocławek
Sparta Brodnica
1:0
Unia Gniewkowo
Kujawianka Izbica Kujawska
4:0
Piast Złotniki Kujawskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Bydgoszcz
- : -
Chemik Moderator Bydgoszcz
Włocłavia Włocławek
- : -
Sportis Łochowo
Lech Rypin
- : -
BKS Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław
- : -
Unia Gniewkowo
Sparta Brodnica
- : -
Legia Chełmża
Notecianka Pakość
- : -
Piast Złotniki Kujawskie
Chełminianka Chełmno
- : -
KS Pomorzanin Toruń
Kujawianka Izbica Kujawska
- : -
Lider Włocławek
Pogoń Mogilno
- : -
Orlęta Aleksandrów Kujawski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości