Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
2:1
Mieszko Gniezno
UKS AP Reissa I Poznań
3:2
KKS Lech Poznań
AP Reissa Poznań
22:0
Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz
4:0
Koziołek Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Lech Poznań
2:0
Polonia 1912 Leszno
Mieszko Gniezno
0:9
AP Reissa Poznań
Koziołek Poznań
3:1
Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz
3:1
UKS AP Reissa I Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
2:2
Unia Swarzędz
AP Reissa Poznań
2:2
KKS Lech Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
5:0
Koziołek Poznań
Nielba Wągrowiec
2:3
Mieszko Gniezno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
0:7
AP Reissa Poznań
Koziołek Poznań
4:3
Mieszko Gniezno
Polonia 1912 Leszno
4:2
UKS AP Reissa I Poznań
KKS Lech Poznań
10:0
Nielba Wągrowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
10:1
UKS AP Reissa I Poznań
Polonia 1912 Leszno
0:0
Koziołek Poznań
Mieszko Gniezno
0:3
KKS Lech Poznań
Nielba Wągrowiec
1:3
Unia Swarzędz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
3:11
AP Reissa Poznań
Unia Swarzędz
4:1
Mieszko Gniezno
UKS AP Reissa I Poznań
4:1
Nielba Wągrowiec
Koziołek Poznań
1:6
KKS Lech Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Lech Poznań
2:0
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
2:2
UKS AP Reissa I Poznań
AP Reissa Poznań
2:0
Koziołek Poznań
Nielba Wągrowiec
0:5
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Lech Poznań
2:0
UKS AP Reissa I Poznań
Koziołek Poznań
0:4
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
0:10
AP Reissa Poznań
Mieszko Gniezno
4:5
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
3:1
KKS Lech Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
2:2
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
0:2
Koziołek Poznań
AP Reissa Poznań
7:1
Mieszko Gniezno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
5:4
Polonia 1912 Leszno
KKS Lech Poznań
1:4
AP Reissa Poznań
Mieszko Gniezno
8:2
Nielba Wągrowiec
Koziołek Poznań
1:2
UKS AP Reissa I Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
4:2
Koziołek Poznań
Nielba Wągrowiec
0:4
KKS Lech Poznań
AP Reissa Poznań
5:0
Unia Swarzędz
UKS AP Reissa I Poznań
4:5
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
7:0
Nielba Wągrowiec
UKS AP Reissa I Poznań
1:3
AP Reissa Poznań
KKS Lech Poznań
4:3
Mieszko Gniezno
Koziołek Poznań
1:5
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Lech Poznań
2:1
Koziołek Poznań
Nielba Wągrowiec
0:8
UKS AP Reissa I Poznań
AP Reissa Poznań
5:2
Polonia 1912 Leszno
Mieszko Gniezno
2:3
Unia Swarzędz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
3:0
KKS Lech Poznań
Koziołek Poznań
2:3
AP Reissa Poznań
Polonia 1912 Leszno
8:1
Nielba Wągrowiec
UKS AP Reissa I Poznań
2:1
Mieszko Gniezno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości