Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur 1921 Turek
0:0
Olimpia Koło
Victoria Września
4:4
Wicher Dobra
SKP Słupca
0:2
Górnik Konin
Oranje Konin
5:1
Górnik Kłodawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Brudzew
2:1
SKP Słupca
Olimpia Koło
0:3
Górnik Kłodawa
Wicher Dobra
0:6
Oranje Konin
Górnik Konin
7:1
Victoria Września
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
5:0
Wicher Dobra
Oranje Konin
1:0
Górnik Konin
SKP Słupca
2:0
Tur 1921 Turek
Victoria Września
1:3
Kasztelania Brudzew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
0:4
Górnik Konin
Olimpia Koło
0:0
Wicher Dobra
Kasztelania Brudzew
0:2
Oranje Konin
Tur 1921 Turek
2:0
Victoria Września
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
2:0
Kasztelania Brudzew
Wicher Dobra
0:2
Górnik Konin
Oranje Konin
4:0
Tur 1921 Turek
SKP Słupca
2:1
Olimpia Koło
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
3:5
Victoria Września
Olimpia Koło
0:5
Górnik Konin
Tur 1921 Turek
1:3
Górnik Kłodawa
Kasztelania Brudzew
1:0
Wicher Dobra
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
8:0
Kasztelania Brudzew
Oranje Konin
8:0
SKP Słupca
Wicher Dobra
2:0
Tur 1921 Turek
Victoria Września
4:0
Olimpia Koło
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
1:5
Górnik Kłodawa
Tur 1921 Turek
0:4
Górnik Konin
Olimpia Koło
0:1
Kasztelania Brudzew
Victoria Września
0:3
Oranje Konin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
5:0
Victoria Września
Wicher Dobra
3:1
SKP Słupca
Kasztelania Brudzew
0:0
Tur 1921 Turek
Oranje Konin
7:0
Olimpia Koło
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kasztelania Brudzew
Pauza
Olimpia Koło
0:0
Tur 1921 Turek
Górnik Konin
7:0
SKP Słupca
Górnik Kłodawa
0:1
Oranje Konin
Wicher Dobra
5:5
Victoria Września
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur 1921 Turek
Pauza
SKP Słupca
3:3
Kasztelania Brudzew
Victoria Września
0:8
Górnik Konin
Górnik Kłodawa
2:0
Olimpia Koło
Oranje Konin
11:0
Wicher Dobra
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Koło
Pauza
Górnik Konin
1:0
Oranje Konin
Wicher Dobra
0:3
Górnik Kłodawa
Kasztelania Brudzew
0:2
Victoria Września
Tur 1921 Turek
2:1
SKP Słupca
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SKP Słupca
Pauza
Wicher Dobra
3:1
Olimpia Koło
Victoria Września
1:3
Tur 1921 Turek
Górnik Konin
6:1
Górnik Kłodawa
Oranje Konin
- : -
Kasztelania Brudzew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Września
Pauza
Górnik Konin
16:0
Wicher Dobra
Tur 1921 Turek
0:4
Oranje Konin
Olimpia Koło
2:2
SKP Słupca
Kasztelania Brudzew
0:3
Górnik Kłodawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Oranje Konin
Pauza
Wicher Dobra
6:0
Kasztelania Brudzew
Górnik Konin
10:2
Olimpia Koło
Górnik Kłodawa
3:2
Tur 1921 Turek
Victoria Września
1:0
SKP Słupca
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Kłodawa
Pauza
Kasztelania Brudzew
0:5
Górnik Konin
Tur 1921 Turek
- : -
Wicher Dobra
Olimpia Koło
- : -
Victoria Września
SKP Słupca
- : -
Oranje Konin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Dobra
Pauza
Górnik Kłodawa
- : -
SKP Słupca
Górnik Konin
- : -
Tur 1921 Turek
Kasztelania Brudzew
- : -
Olimpia Koło
Oranje Konin
- : -
Victoria Września
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Konin
Pauza
Victoria Września
- : -
Górnik Kłodawa
SKP Słupca
- : -
Wicher Dobra
Olimpia Koło
- : -
Oranje Konin
Tur 1921 Turek
- : -
Kasztelania Brudzew
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości