Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza
Olimpijczyk Kwakowo
2:0
U-2 Bytów
MKS Gryf Tczew
4:2
Cartusia Kartuzy
Jaguar Gdańsk
2:0
Bałtyk Gdynia
Lechia Gdańsk
1:4
GTS Pruszcz
Akademia Sportowa POMORZE
3:3
Chojniczanka Chojnice
Stolem Gniewino
0:3
Arka Gdynia 1929
LZS Bojano
7:2
Gedania Gdańsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
Pauza
Beniaminek 03 Starogard Gdański
7:0
Stolem Gniewino
Chojniczanka Chojnice
0:0
Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk
5:0
Akademia Sportowa POMORZE
GTS Pruszcz
0:3
Olimpijczyk Kwakowo
U-2 Bytów
2:1
MKS Gryf Tczew
Arka Gdynia 1929
4:0
Lechia Gdańsk
Cartusia Kartuzy
- : -
LZS Bojano
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stolem Gniewino
Pauza
Jaguar Gdańsk
7:0
Gedania Gdańsk
Olimpijczyk Kwakowo
9:1
Arka Gdynia 1929
Lechia Gdańsk
2:2
Beniaminek 03 Starogard Gdański
MKS Gryf Tczew
2:0
GTS Pruszcz
Bałtyk Gdynia
2:3
Chojniczanka Chojnice
Akademia Sportowa POMORZE
1:2
Cartusia Kartuzy
LZS Bojano
0:1
U-2 Bytów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Chojniczanka Chojnice
Pauza
Arka Gdynia 1929
1:2
MKS Gryf Tczew
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:5
Olimpijczyk Kwakowo
Stolem Gniewino
0:9
Lechia Gdańsk
Cartusia Kartuzy
2:0
Jaguar Gdańsk
GTS Pruszcz
1:1
LZS Bojano
U-2 Bytów
2:1
Akademia Sportowa POMORZE
Gedania Gdańsk
1:4
Bałtyk Gdynia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
Pauza
LZS Bojano
1:6
Arka Gdynia 1929
MKS Gryf Tczew
11:1
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice
3:2
Gedania Gdańsk
Bałtyk Gdynia
0:1
Cartusia Kartuzy
Jaguar Gdańsk
5:0
U-2 Bytów
Olimpijczyk Kwakowo
9:0
Stolem Gniewino
Akademia Sportowa POMORZE
1:2
GTS Pruszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
Pauza
Arka Gdynia 1929
2:1
Akademia Sportowa POMORZE
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:0
LZS Bojano
U-2 Bytów
3:0
Bałtyk Gdynia
Lechia Gdańsk
0:2
Olimpijczyk Kwakowo
Stolem Gniewino
1:5
MKS Gryf Tczew
Cartusia Kartuzy
1:0
Chojniczanka Chojnice
GTS Pruszcz
0:7
Jaguar Gdańsk
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpijczyk Kwakowo
Pauza
Bałtyk Gdynia
1:4
GTS Pruszcz
Chojniczanka Chojnice
0:1
U-2 Bytów
Gedania Gdańsk
0:2
Cartusia Kartuzy
LZS Bojano
3:2
Stolem Gniewino
MKS Gryf Tczew
4:1
Lechia Gdańsk
Akademia Sportowa POMORZE
2:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk
6:1
Arka Gdynia 1929
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Cartusia Kartuzy
Pauza
Stolem Gniewino
1:4
Akademia Sportowa POMORZE
GTS Pruszcz
2:0
Chojniczanka Chojnice
Lechia Gdańsk
4:1
LZS Bojano
Arka Gdynia 1929
4:0
Bałtyk Gdynia
U-2 Bytów
6:1
Gedania Gdańsk
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:12
Jaguar Gdańsk
Olimpijczyk Kwakowo
3:0
MKS Gryf Tczew
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Gryf Tczew
Pauza
Bałtyk Gdynia
4:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Akademia Sportowa POMORZE
2:0
Lechia Gdańsk
LZS Bojano
3:4
Olimpijczyk Kwakowo
Chojniczanka Chojnice
1:9
Arka Gdynia 1929
Gedania Gdańsk
1:3
GTS Pruszcz
Jaguar Gdańsk
9:0
Stolem Gniewino
Cartusia Kartuzy
0:1
U-2 Bytów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
U-2 Bytów
Pauza
Lechia Gdańsk
1:2
Jaguar Gdańsk
Stolem Gniewino
1:4
Bałtyk Gdynia
Olimpijczyk Kwakowo
4:2
Akademia Sportowa POMORZE
Beniaminek 03 Starogard Gdański
1:3
Chojniczanka Chojnice
MKS Gryf Tczew
3:1
LZS Bojano
Arka Gdynia 1929
5:0
Gedania Gdańsk
GTS Pruszcz
0:1
Cartusia Kartuzy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bałtyk Gdynia
- : -
Lechia Gdańsk
U-2 Bytów
- : -
GTS Pruszcz
Cartusia Kartuzy
- : -
Arka Gdynia 1929
Gedania Gdańsk
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Chojniczanka Chojnice
- : -
Stolem Gniewino
Akademia Sportowa POMORZE
- : -
MKS Gryf Tczew
Jaguar Gdańsk
- : -
Olimpijczyk Kwakowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości