Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lotos Gdańsk
Pauza
KTS-K LUZINO
2:6
Arka Gdynia SI
Kaszubia Kościerzyna
0:3
Jaguar Gdańsk
KP Starogard Gdański
1:6
Gedania Gdańsk
Olimpijczyk Kwakowo
6:2
Chojniczanka Chojnice
Rodło Kwidzyn 2009
0:2
Jantar Ustka
Żuławy Nowy Dwór Gdański
2:3
Gryf Tczew
AP KP Gdynia
3:1
Lechia Gdańsk
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Gdynia SI
Pauza
Gedania Gdańsk
9:1
Kaszubia Kościerzyna
Gryf Tczew
4:0
Olimpijczyk Kwakowo
Jantar Ustka
2:4
KTS-K LUZINO
Jaguar Gdańsk
2:2
AP KP Gdynia
Lechia Gdańsk
4:1
Rodło Kwidzyn 2009
Chojniczanka Chojnice
16:1
KP Starogard Gdański
Lotos Gdańsk
12:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza
Olimpijczyk Kwakowo
0:0
Lotos Gdańsk
Arka Gdynia SI
0:2
Jantar Ustka
Rodło Kwidzyn 2009
1:5
Jaguar Gdańsk
Gedania Gdańsk
2:0
AP KP Gdynia
KTS-K LUZINO
3:0
Lechia Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
1:7
Chojniczanka Chojnice
KP Starogard Gdański
0:6
Gryf Tczew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jantar Ustka
Pauza
Lotos Gdańsk
15:0
KP Starogard Gdański
Gryf Tczew
6:0
Kaszubia Kościerzyna
Chojniczanka Chojnice
5:0
AP KP Gdynia
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:4
Olimpijczyk Kwakowo
Jaguar Gdańsk
3:4
KTS-K LUZINO
Gedania Gdańsk
3:1
Rodło Kwidzyn 2009
Lechia Gdańsk
1:9
Arka Gdynia SI
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpijczyk Kwakowo
Pauza
Rodło Kwidzyn 2009
0:4
Chojniczanka Chojnice
Jantar Ustka
4:0
Lechia Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
1:7
Lotos Gdańsk
KP Starogard Gdański
7:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Arka Gdynia SI
4:1
Jaguar Gdańsk
KTS-K LUZINO
5:2
Gedania Gdańsk
AP KP Gdynia
1:1
Gryf Tczew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lechia Gdańsk
Pauza
Gedania Gdańsk
5:4
Arka Gdynia SI
Chojniczanka Chojnice
2:3
KTS-K LUZINO
Gryf Tczew
5:0
Rodło Kwidzyn 2009
Olimpijczyk Kwakowo
7:0
KP Starogard Gdański
Jaguar Gdańsk
4:2
Jantar Ustka
Żuławy Nowy Dwór Gdański
4:6
Kaszubia Kościerzyna
Lotos Gdańsk
7:0
AP KP Gdynia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KP Starogard Gdański
Pauza
AP KP Gdynia
7:2
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Arka Gdynia SI
4:2
Chojniczanka Chojnice
KTS-K LUZINO
6:1
Gryf Tczew
Kaszubia Kościerzyna
1:6
Olimpijczyk Kwakowo
Rodło Kwidzyn 2009
0:1
Lotos Gdańsk
Lechia Gdańsk
3:2
Jaguar Gdańsk
Jantar Ustka
3:4
Gedania Gdańsk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jaguar Gdańsk
Pauza
Gryf Tczew
0:6
Arka Gdynia SI
Żuławy Nowy Dwór Gdański
1:5
Rodło Kwidzyn 2009
KP Starogard Gdański
0:2
Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk
3:2
Lechia Gdańsk
Lotos Gdańsk
0:0
KTS-K LUZINO
Olimpijczyk Kwakowo
3:1
AP KP Gdynia
Chojniczanka Chojnice
0:0
Jantar Ustka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Kaszubia Kościerzyna
Pauza
KTS-K LUZINO
6:0
Żuławy Nowy Dwór Gdański
Jantar Ustka
2:0
Gryf Tczew
Rodło Kwidzyn 2009
0:1
Olimpijczyk Kwakowo
Lechia Gdańsk
3:1
Chojniczanka Chojnice
Jaguar Gdańsk
3:4
Gedania Gdańsk
AP KP Gdynia
1:2
KP Starogard Gdański
Arka Gdynia SI
1:2
Lotos Gdańsk
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gedania Gdańsk
Pauza
KP Starogard Gdański
0:8
Rodło Kwidzyn 2009
Gryf Tczew
4:1
Lechia Gdańsk
Lotos Gdańsk
1:1
Jantar Ustka
Chojniczanka Chojnice
3:0
Jaguar Gdańsk
Żuławy Nowy Dwór Gdański
0:14
Arka Gdynia SI
Kaszubia Kościerzyna
0:2
AP KP Gdynia
Olimpijczyk Kwakowo
1:0
KTS-K LUZINO
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości