Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
9:0
Borowiak Czersk
Wierzyca Pelplin
1:6
MKS III Gryf Tczew
FC Gowidlino
7:0
Amigo Przyjaźń
Szargan Somonino
1:3
GKS Przodkowo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Szargan Somonino
4:2
Amator Kiełpino
MKS III Gryf Tczew
6:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Borowiak Czersk
2:1
FC Gowidlino
GKS Przodkowo
11:0
Amigo Przyjaźń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza
Wierzyca Pelplin
4:2
Szargan Somonino
Amator Kiełpino
1:5
GKS Przodkowo
FC Gowidlino
4:0
MKS III Gryf Tczew
Amigo Przyjaźń
1:3
Borowiak Czersk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szargan Somonino
1:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
MKS III Gryf Tczew
8:2
Amigo Przyjaźń
Amator Kiełpino
5:3
Wierzyca Pelplin
GKS Przodkowo
4:0
Borowiak Czersk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
3:3
Szargan Somonino
Wierzyca Pelplin
1:2
GKS Przodkowo
Beniaminek 03 Starogard Gdański
11:0
Amator Kiełpino
Borowiak Czersk
2:0
MKS III Gryf Tczew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szargan Somonino
7:1
Amigo Przyjaźń
Amator Kiełpino
1:2
FC Gowidlino
GKS Przodkowo
7:0
MKS III Gryf Tczew
Wierzyca Pelplin
0:5
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
2:1
Wierzyca Pelplin
Beniaminek 03 Starogard Gdański
3:0
GKS Przodkowo
Borowiak Czersk
2:1
Szargan Somonino
Amigo Przyjaźń
4:3
Amator Kiełpino
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Kiełpino
1:2
Borowiak Czersk
Szargan Somonino
3:0
MKS III Gryf Tczew
Beniaminek 03 Starogard Gdański
2:2
FC Gowidlino
Wierzyca Pelplin
1:5
Amigo Przyjaźń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
2:1
GKS Przodkowo
Borowiak Czersk
5:0
Wierzyca Pelplin
MKS III Gryf Tczew
6:2
Amator Kiełpino
Amigo Przyjaźń
1:10
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Kiełpino
Pauza
Borowiak Czersk
1:3
Beniaminek 03 Starogard Gdański
MKS III Gryf Tczew
3:3
Wierzyca Pelplin
GKS Przodkowo
4:0
Szargan Somonino
Amigo Przyjaźń
1:5
FC Gowidlino
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierzyca Pelplin
Pauza
Amator Kiełpino
0:2
Szargan Somonino
Beniaminek 03 Starogard Gdański
6:0
MKS III Gryf Tczew
Amigo Przyjaźń
0:4
GKS Przodkowo
FC Gowidlino
7:0
Borowiak Czersk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza
Szargan Somonino
- : -
Wierzyca Pelplin
Borowiak Czersk
- : -
Amigo Przyjaźń
MKS III Gryf Tczew
- : -
FC Gowidlino
GKS Przodkowo
- : -
Amator Kiełpino
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Gowidlino
Pauza
Borowiak Czersk
- : -
GKS Przodkowo
Wierzyca Pelplin
- : -
Amator Kiełpino
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Szargan Somonino
Amigo Przyjaźń
- : -
MKS III Gryf Tczew
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Amigo Przyjaźń
Pauza
Szargan Somonino
- : -
FC Gowidlino
GKS Przodkowo
- : -
Wierzyca Pelplin
MKS III Gryf Tczew
- : -
Borowiak Czersk
Amator Kiełpino
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Borowiak Czersk
Pauza
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Wierzyca Pelplin
FC Gowidlino
- : -
Amator Kiełpino
MKS III Gryf Tczew
- : -
GKS Przodkowo
Amigo Przyjaźń
- : -
Szargan Somonino
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Przodkowo
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
Szargan Somonino
- : -
Borowiak Czersk
Amator Kiełpino
- : -
Amigo Przyjaźń
Wierzyca Pelplin
- : -
FC Gowidlino
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Przodkowo
Pauza
FC Gowidlino
- : -
Beniaminek 03 Starogard Gdański
MKS III Gryf Tczew
- : -
Szargan Somonino
Amigo Przyjaźń
- : -
Wierzyca Pelplin
Borowiak Czersk
- : -
Amator Kiełpino
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Szargan Somonino
Pauza
Amator Kiełpino
- : -
MKS III Gryf Tczew
Beniaminek 03 Starogard Gdański
- : -
Amigo Przyjaźń
GKS Przodkowo
- : -
FC Gowidlino
Wierzyca Pelplin
- : -
Borowiak Czersk
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości